Belenco - Forza Füme

Belenco - 5050 Forza Füme

Belenco - Gala Black

Belenco - 5751 Gala Black

Belenco - Iceberg

Belenco - 1110 Iceberg

Belenco - Juliet White

Belenco - 5139 Juliet White

Belenco - Kashmera White

Belenco - 4123 Kashmera White

Belenco - Kristalle White

Belenco - 4262 Kristalle White

Belenco - Laluna

Belenco - 4524 La Luna

Belenco - Marquina TierraBelenco - 9219 Marquina Tierra

Belenco - Mocca Mousse

Belenco - 5329 Mocca Mousse

Belenco - Montana

Belenco - 7543 Montana

Belenco - Olympos

Belenco - 3618 Olympos

Belenco - 5115 PandoraBelenco - 5115 Pandora

Belenco - Parma

Belenco - 3555 Parma

Belenco - Polaris

Belenco - 3110 Polaris

Belenco - Sahara Beige

Belenco - 4444 Sahara Beige

Belenco - Spa Black

Belenco - 8727 Spa Black

Belenco - TeosBelenco - 2214 Teos

Belenco - Volcano Black

Belenco - 8765 Volcano Black

Belenco - Aspendos

Belenco - 6229 Aspendos

Belenco - Charmy

Belenco - 2530 Charmy

Belenco - Retro

Belenco - 2849 Retro

Table of Contents

Belenco

Kuvars tezgah ürünleri arasında oldukça popüler olan Belenco Tezgah yüksek oranda kuvars mineraline sahiptir. Bu özelliği ile birlikte yaşam alanlarında kullanılmaya en uygun ürünlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik birçok alanda kullanıma uygun yapısı sayesinde bu eşsiz ürünü nerede değerlendirmek isterseniz orada kullanabilirsiniz. Şık tasarımlar ve kaliteli ürünler için de en doğru adrestesiniz. Kuvars modeller arasında öne çıkan Belenco ürünü hakkında sizlere daha fazla bilgi vermek istiyoruz.

 

Belenco Nedir?

Belenco Tezgah Kuvars ürünler arasında yer alan yüksek kuvars mineraline sahiptir. %90’dan fazla içinde kuvars minerali barındırdığından, bu alanda kullanılan en iyi tezgah ürünleri olarak bilinir. Üretimi sırasında üstün nitelikli polimer kullanılmıştır. Gözeneksiz bir yapısı olması sebebiyle hangi alanda kullanırsanız kullanın lekelenmelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Ayrıca bu ürün yine gözeneksiz yapısı sayesinde her daim temiz kullanabileceğiniz bir üründür. Yaşam alanlarında neredeyse uygun her alanda kullanılmaya uygundur. Belenco ürünü yaygın olarak nerelerde kullanılır sizlere bilgi vermek istiyoruz.

Belenco Kullanım Alanları

Belenco tezgah ürünü sıklıkla banyo ve mutfak gibi alanlarda kullanılsa da aslında birçok alanda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Sizlerin taleplerine birçok farklı şekilde ve alanda kullanılabilir. Belenco tezgah kullanım alanları genel olarak şöyledir;

 • Mutfak tezgahları
 • Yer döşemeleri (Zeminler)
 • Banyo tezgahları
 • Duvar kaplamaları (Cepheler)
 • Duş ve kabin duvarları
 • Asansör zeminleri
 • Mutfak duvar panelleri
 • Merdiven uygulamaları
 • Masa ve ada uygulamaları
 • Madalyon uygulamaları
 • Resepsiyon ve hizmet bankoları

Belenco tezgahlar kullanılacakları alanlara göre özel olarak tasarlanabilir ve bambaşka boyutlara taşınabilir. Çizilmelere karşı yüksek dayanıklılık gösterdiği için özellikle zeminler ve mutfak, banyo tezgâhları için çok uygundur. Ayrıca kimyasal ürünlere karşı çok dayanıklı olduğundan laboratuvarlarda da tercih edilir.

Belenco Tezgah Özellikleri

Belenco, %90’ın üzerinde kuvars mineralini içerdiğinden dolayı neredeyse kuvarsın tüm karakteristik özelliklerini taşır. Dünya üzerinde dayanıklı yapısı ile bilinen kuvarsın aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklı olması Belenco ürününün kullanıldığı alanlarda farkını ortaya koymasını sağlar. Belenco tezgah özellikleri ve bu ürünü bu kadar eşsiz kılan durumlar neler bakacak olursak. Şöyle ki;

 • %93 oranında kuvarstan oluşur.
 • Son teknoloji bir üründür.
 • Üstün niteliklere sahip polimerden üretilmiştir.
 • Trendlere ve modaya uygun bir üründür.
 • Yaratıcı, modern ve inovatik tasarımlar yapmanıza olanak sağlar.
 • Zengin ürün çeşitliliğine sahiptir.
 • Hem ticari alanlarda hem de evsel mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
 • Oldukça sağlamdır ve çatlama, parça kopma gibi durumlar yaşanmaz.
 • Çizilmeye ve aşınmaya karşı yüksek dayanım gösterir.
 • Kimyasallara karşı oldukça dayanıklıdır.
 • Yüksek eğilme dayanıklılığı vardır.
 • Pürüzsüz bir yüzeyi ve göz alıcı doğal bir parlaklığı vardır.
 • Gözeneksiz bir yapıya sahiptir. Bu sayede leke tutmaz ve kullanıldığı alanlarda hijyen sağlar.
 • Farklı yüzeylerde kullanılabilmesi için farklı yüzey bitişleri sunar.
 • Temizlemesi oldukça kolay ve zahmetsizdir.
 • Minimum bakım gerektirir.
 • Farklı projelere özel farklı tasarım ve üretim imkânı sunar.
 • İçeriğinin büyük bir oranı doğal olduğu için doğa dostu bir üründür.
 • Sahip olduğu tüm bu özellikleri uzun yıllar korur.

Belenco tezgah sahip olduğu özellikler sayesinde kullanıldığı alanlarda neredeyse ömür boyu kalite vaat eden bir üründür.

Belenco Tezgah Katalog Seçimde Kolaylık Sağlıyor!

Taş Art müşterilerine seçim esnasında kolaylık
sunmaya devam ediyor. Eğer evinizde, ofisinizde ya da teknenizde oluşturmak
istediğiniz ürünler varsa kararınızı vermeniz gerekir. Fakat çoğu zaman
kararsızlık yaşandığı görülür. Belenco katalog  içerisinde bir çok ürün görselleri sayesinde müşterilerine seçim aşamasında rahat bir karar vermesini sağlıyor. 

Belenco Tezgah Modelleri

Belenco tezgah modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Her biri birbirinden şık ve kaliteli tasarımlara sahip olan Belenco ürünleri zengin seçenekleri sayesinde istenilen her alanda daha rahat kullanılabilir. En fazla tercih edile modeller arasında Kashmera White, Alinda, Perla, Angel White, Spa Black, Carola, İceberg, Montana, Aizano, Marquina Tierra, Calacatta Veneto, Calacatta Venatino sayılabilir. Her biri kendi içinde son derece şık ve aynı zamanda görsel olarak da farkını ortaya koyan modellerdir. Bu yüzden de genel olarak en çok bu modeller tercih edilir. Zengin Belenco ürün çeşitleri için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sahip olduğu özellikler ve kalitesi ile öne çıkan Belenco tezgahlarla ilgili olarak merak edilen detaylardan biri doğal olarak fiyat konusu olacaktır. Bu kadar şık ve kaliteli olması sebebiyle çok pahalı olabileceği düşüncesi vardır. Ancak bu ürün sanıldığı kadar pahalı veya ulaşılamayacak seviyede değildir. Zaten ürünü uzun yıllar kullanabileceğiniz için aslında pahalı bile olsa sizin için yine de avantajlı olacaktır. Belenco tezgah fiyatları ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

En çok tercih edilen Belenco çeşitleri;

(Tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.)

Belenco Tezgah Renkleri Neler?

Kişilerin memnuniyetine bağlı olarak üretilen Belenco tezgah modelleri de çeşitlilik sağlamaktadır. Renklerinde oluşturulan çeşitlilik sayesinde her alanda rahat kullanım sunar. İster mutfakta ister banyo tezgahı olarak yer edinebilirsiniz. Sadece bununla kalmayarak aynı zamanda göze hitap etmesini de kolaylaştırabilirsiniz.

İstediğiniz alanda kullanılacak modellerde koyu renk tonlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ama ben açık renk aşığıyım, ortam daha büyük ve ferah olsun derseniz açık renklere de yönelebilirsiniz. Taş Art sitesinde online olarak renklere göz atarak dilediğinizi bulabilirsiniz. Her renk modelin kolaylıkla elde edildiği görülür.

Neden Belenco Tezgah?

Belenco tezgah modelleri farklı alanlarda rahatlıkla kullanılacak bir özelliğe sahiptir. Kuvars yapısı sayesinde çizilmeye, aşınmaya karşı dirençlidir. Bunun yanı sıra kolay temizlenebilir olması da tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. Fakat bunlarla sınırlı kalmayan bir durum söz konusudur.

Tezgah kullanımında uzun ömürlü olması, kullanışlı olması kadar estetik görünüm aranmaktadır. Belenco markasına ait tezgahlarda estetik kaygı yaşanmasına gerek kalmaz. Neredeyse her ortama uyum sağlayabilecek tarzda çeşitli modellerinin bulunduğunu söylemek mümkündür. Dekorasyonların bu yüzden vazgeçilmez parçası haline gelmiştir.

Belenco Tezgah Kullanıcı Yorumları

Doğal kuvars taştan üretilmiş malzemelerle oluşturulan Belenco tezgah modelleri günümüzde çok sık kullanım imkânını kendinde bulur. Markanın güvenirliği kadar malzemenin kaliteli oluşu da müşteri yorumlarını beraberinde getirir. Zira bu üründen yapılan tezgahlara gelen yorumlar genelde olumlu olmaktadır.

Müşteriler yaptırdığı tezgahlardan çoğu zaman memnun kalmaktadır. Uzun süreli kullanım imkânı, kolay temizlenebilir olması gibi çeşitli özelliklere bağlı olarak dönüşler olumludur. Fakat bu aşamada olumsuz yorumlar da mevcuttur. Memnun olmayan kişilerin temel sebebi de yanlış firma seçiminden kaynaklanır.

Eğer siz de Taş Art’ı tercih edersiniz, memnun olan müşteriler tarafından yerinizi ayırtabilirsiniz!

Belenco Tezgah İstanbul Satış Noktaları

Taş Art firması, Belenco mutfak tezgahı olmak üzere banyo gibi alanlarda da kullanabileceğiniz kuvars yüzeyleri kullanıcılar için hazırlıyor. Mermerlerin %100 kullanıma hazır ve tamamen kuvars özelliğe sahip olmasıyla herhangi bir sıkıntının yaşanması mümkün değildir. Kullanıcıların Belenco mutfak tezgahı İstanbul firması arayışında Taş Art, güvenilir ve kaliteli hizmetiyle ön plana çıkıyor.

%100 Kalite ve Güvenli Belenco Tezgah Alışverişi: Taş Art!

Mermerin estetik ile buluşmasını en iyi yansıtan firmalar arasında Taş Art bulunuyor. Evinizde, ofisinizde kullanabileceğiniz en iyi tezgah modellerine firma aracılığı ile erişebilirsiniz. Sadece mutfak kullanımıyla durumu sınırlandırmanıza gerek yoktur. Dekorasyona dair tüm mermer ihtiyacınız firma tarafından karşılanmaktadır.

Belenco mermer bu alanların sadece bir kısmını oluşturur. Ancak kullanıcıların talepleri doğrultusunda da en çok üzerinde çalışılan alandır. Hizmet satın almadan önce firma ile iletişime geçerek sorularınızı, kaygılarınızı dile getirebilirsiniz. Alacağınız ilgi karşısında herhangi bir güven problemi yaşamadan rahatlıkla kaliteyi tercih edebilirsiniz. Firmaya telefon numarası aracılığıyla ya da internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Belenco Tezgah Fiyatları 2022

Sahip olduğu özellikler ve kalitesi ile öne çıkan Belenco tezgahlarla ilgili olarak merak edilen detaylardan biri doğal olarak fiyat konusu olacaktır. Bu kadar şık ve kaliteli olması sebebiyle çok pahalı olabileceği düşüncesi vardır. Ancak bu ürün sanıldığı kadar pahalı veya ulaşılamayacak seviyede değildir. Zaten ürünü uzun yıllar kullanabileceğiniz için aslında pahalı bile olsa sizin için yine de avantajlı olacaktır. Belenco tezgah fiyatları ve ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Belenco Tezgah çalışmalarımızı Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Belenco Mutfak Tezgahı Fiyatları Ne Kadar?

Mutfak tezgahı fiyatları da kullanılacak metrekareye bağlı olarak hesaplanacaktır. Firmamızla iletişime geçerek güncel fiyat tekliflerini en kısa zamanda alabilirsiniz.

Belenco Tezgah İyi mi?

Rahatlıkla söylenebilir ki, Belenco tezgah oldukça kaliteli ve iddialı bir markadır. Kullanım ömrü diğer modellere göre daha uzundur. Kullanım esnasında size zorluk çıkarmaz. Ağırlık ve basınca karşı dirençlidir. Bununla birlikte aynı zamanda ortama estetik bir güzellik de sunacaktır.

Belenco Leke Tutar mı?

Başta tezgah seçimlerinde leke tutup tutmaması dikkat edilen bir noktadır. Bu markanın tezgahları antibakteriyel özellik sahibidir. Bakteri ve leke tutması imkânsıza yakındır. Diğer malzemelerden üretilmiş tezgahlara göre leke tutmaz, kalıcı olumsuz görüntülerin oluşumuna imkân sağlamamaktadır.

Belenco Tezgah Ne ile Temizlenir?

Tercih edilen Belenco tezgah modelleri temizlik sırasında çok az zaman harcanmasını sağlar. Temizliğe ayıracağınız vakti kendinize bırakabilirsiniz! Temizlik sırasında ağır kimyasal ürünler kullanmanıza gerek yoktur. Yumuşak sünger ve standart temizlik malzemeleri ile günlük temizliğini yapabilirsiniz.

Belenco’nun Metresi Ne Kadar?

Belenco’nun metresi fiyat olarak güncelleşerek farklılaşır. Firmalar arasında kâr oranına bağlı olarak farklı fiyat verilmektedir. Tezgahlar 1.500 – 2000 TL fiyatları arasında başlayarak daha yükselmektedir. Modele bağlı olarak fiyat öğrenmek gerekir.

Şimdi Ara