HAKKIMIZDA

İyi mimari, iyi bir terapi seansı gibidir, iyi bir evlilik,
nazikçe ve neredeyse görünmez bir şekilde size izin veren iyi bir şiirdir.

Hakkımızda - Taş Art Mermer

Yaşam alanlarının en önemli bölgelerinde en özel ürünlerle kaliteli tasarımlar yapıyoruz. Taş Art Mermer olarak İstanbul’un birçok bölgesinde sizlere profesyonel uygulamalar yapmaktayız. Kaliteli ürünleri kendi estetik zevklerimizle bir araya getiriyor ve ortaya sanat eserleri niteliğinde uygulamalar yapıyoruz. Yaşam alanlarının en önemli parçaları arasında yer alan tezgahlar, zeminler ve döşemeler konusunda sizlere en iyiyi sunuyoruz. Yüksek hizmet kalitemizi, mükemmel işçilikle bir araya getiriyor ve sizin için en iyisini yapıyoruz.

Sizler İçin Neler Yapıyoruz?

Taş Art Mermer olarak günümüzde banyon mutfak ve evin diğer bölümlerinde sıklıkla kullanılan doğal taş, mermer, porselen ve kuvars gibi ürünleri tecrübemizle sanata dönüştürüyoruz. Alanında tecrübeli ve profesyonel olan ekiplerimiz, yaşam alanlarınızda daha rahat etmeniz ve en önemlisi daha estetik bir görünüm için çalışıyor. Yapmış olduğumuz uygulamalar arasında;

Uygulamaların projelerinin hazırlanması, uygulanması ve tüm bu sürecin sonunda ihtiyacınız olan her konuda sizlere destek veriyoruz. 

16
Yıllık
Tecrübe

Hangi Ürünleri Kullanıyoruz?

Evlerinizde veya iş yerlerinizde gerçekleştirdiğimiz yukarıdaki uygulamalarımızda en kaliteli mermer, doğal taş, kuvars ve porselenleri kullanıyoruz. Bu eşsiz ürünlerle butik çalışmalar yapıyor ve istediğiniz alanlarda fark yaratıyoruz. Uygulamalarımızda kullandığımız ürünlerin büyük bir çoğunluğu doğal taş ocaklarından çıkarılıyor ve eşsiz bir görünüme sahip oluyor. Kullandığımız ürünlerde yüksek kaliteye çok önem veriyor ve her talebe uygun olarak çalışmalar yapıyoruz. Çalışmalarımız süresince en çok önem verdiğimiz ve üzerinde durduğumuz konulardan biri %100 müşteri memnuniyetidir. Hem bunu sağlamak hem de sizlere zamanında söz verdiğimiz gibi işi tamamlamak için tüm ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Gelecekte Neyi Hayal Ediyoruz?

Gelecekte yaşam alanlarının en iyi mimarı ve tasarımcısı olmayı hayal ediyoruz. Özellikle mermer gibi uygulamalarda bizim dokunuş yaptığımız evlerin ve alanların farkını ortaya koymasını hayal ediyor, bunun için çalışıyoruz. Bizleri tercih ederek sizler de bu hayalimize ortak olabilir ve en önemlisi yaşam alanlarınıza gerçek bir profesyonel elin dokunmasını sağlayabilirsiniz.

Referanslarımız

Müşterilerimiz Ne Diyor

Şimdi Ara