Çimstone Tezgah

İtalyan BRETON teknoloji ile üretilen ve bir çeşit kuvars esaslı kompoze taş olan Çimstone son yıllarda yaşam alanlarında çok fazla kullanılan bir üründür. Doğada bulunan en dayanıklı taşlar arasında yer alan kuvarstan üretilen Çimstone doğal olarak oldukça dayanıklı bir üründür. Birçok özelliğe ve avantaja sahiptir ve bunlar sayesinde de çok fazla kullanım alanına sahiptir. Ayrıca farklı doku ve alternatiflere sahip olması da onun birçok alanda kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır. Farklı malzemelerle dikkat çekici efektler uygulanmakta ve bundan kaynaklı olarak da kullanıldığı alanlara farklı bir hava katar.

Çimstone Tezgah Nedir?

Yaşam alanlarında en çok kullanılan bölümler olarak mutfak ve banyolar gelir. Bu bölümlerin mutlaka hem tasarım hem de kullanım açısından uygun olması gerekir. Özellikle tezgah olarak adlandırılan bölgelerde kullanılan malzemeler ne kadar doğru ve etkili olursa o kadar iyi olacaktır. Mutfak ve banyosunu yenilemek isteyen veya sıfırdan yapı yapıyor olanlar için tezgah seçimi konusunda bazı soru işaretleri ortaya çıkabilir. Çimstone tezgah nedir sorusu bunlardan biri olmaktadır. Son yıllarda oldukça popüler olan bu tezgah, kuvars taşından elde edilen ve hem mutfak ve banyo tezgahlarında hem de birçok alanda kullanılan etkili bir üründür. Eğer yakın zamanda yapınızda çeşitli değişimler yapmak istiyorsanız sizlere bu ürünün özelliklerinden ve avantajlarından bahsetmek istiyoruz.

Çimstone Tezgahın Özellikleri

Çimstone Tezgah kuvars taşından oluşturulan en popüler ürünlerden biridir. Bu ürün doğada doğal olarak bulunan ve birçok özelliği sayesinde çok fazla tercih edilir. Doğal minerallerin gelişmiş teknolojilerle şekillendirilmesi sonucunda oluşan doğal bir üründür. Bunun yanı sıra ürünün genel özellikleri;

  • Asit ve baz maddelerine karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Şarap, zeytinyağı, limon, sirke, meyve suları ve bazı baharatlar mutfak tezgahları üzerinde yıpratıcı etki yaratır. Çimstone tezgahlar tüm bu asidik ve baz maddelerine karşı dayanıklıdır.
  • Yaygın olarak banyo ve mutfaklarda tercih edilse de yaygın bir kullanım alanına sahiptir.
  • Gerek rengi gerekse dokusu sayesinde kullandığı alanlarda özgün ve şık bir görünüm sağlanır.
  • Aşınmalara, çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Mutfak tezgahı olarak kullandığınızda ekstra tahta kullanmanıza gerek olmadan istediğiniz gibi ekmek gibi ürünleri dilimleyebilirsiniz.
  • Yapısı gereği Çimstone tezgahlar kolay temizlenir. Yapısı gözeneksizdir ve bu yüzden sıvı emmez. Bu da ürünün yüzeyinde leke oluşumunu engeller. Nemli bir bezle tezgahınızı silmeniz yeterli olacaktır.
  • Ham maddesi ve üretiminde kullanılan malzeme sebebiyle çevre dostu bir üründür. Bu da geleceğe yönelik doğanın korunması için önemlidir.
  • Yiyecek ve içeceklerin hazırlanması için uygun olan alanlara verilen sertifika olan NSF belgeli bir üründür.

Çimstone Tezgahların Kullanım Avantajları

Çimstone tezgahların son yıllarda bu kadar popüler hale gelmesinde ve bu kadar tercih edilmesinde hem özelliklerinin hem de kişilere sağlamış olduğu avantajların büyük etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Ürünün en önemli avantajlarından biri dayanıklı olmasıdır. Bu sayede uzun yıllar kullanılabildiğini söyleyebiliriz. Ayrıca hijyenik olması sebebiyle de mutfak ve banyo gibi alanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabildiğini söyleyebiliriz. Ürünler çok kolay temizlenir ve bu da sizlere yaşam alanlarınızda temizlikten zaman kazanmanızı sağlar.

Çimstone tezgah kısacası yaşam alanlarında kullanımı en avantajlı ve en iyi ürünlerden biri olmaktadır. Sizler de yaşam alanlarınızda şık, temiz ve kullanışlı ürünler istiyorsanız tezgah gibi aşanlar başta olmak üzere birçok bölgede bu ürünü kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen Çimstone ürünleri;

Çimstone Kullanım Alanları

Çimstone ürünü yaygın olarak mutfak ve banyo tezgahlarında kullanılsa da aslında farklı alanlarda da kullanılabilen bir üründür. İç mekanlar, dış mekanlar, merdivenler, duvar uygulamaları ve zemin uygulamaları için de son derece uygun bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Zaten kolay şekillendirilebilen bir ürün olduğu için askında hayal gücünüze göre birçok alanda kullanılabilir. Ayrıca onlarca renk ve desen seçeneğinin olması da yine farklı kullanım alanlarında kullanılmasını sağlamaktadır. Yaşam alanlarında sabit kullanımının yanı sıra ayrıca masa, sehpa gibi eşyalarda da kullanılmaktadır.

Çimstone tezgah yaşam alanlarınızda tercih edebileceğiniz en iyi ürünlerdir. En iyi ve kaliteli ürünler için firmamızdan destek alabilirsiniz. Sizler için son derece modern, şık ve aynı zamanda kaliteli mermer ürünleri sunmaktayız. Çimstone mermerler için de en doğru adres olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

Çimstone ve diğer ürünlerimizle ile ilgili çalışmalarımızı Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Şimdi Ara