Lamar Porselen

Lamar porselen son zamanların en nadide parçalarını sizler için sunmaya devam ediyor! Eğer mutfak tezgahı ya da farklı alanlarda dekoratif parçalar arıyorsanız, doğru tercihi yapabilirsiniz. Zira Lamar mutfak tezgahı ve genel anlamda Lamar tezgahlar kullanımı giderek artmaktadır. Elbette bu artışın temelinde bazı sebepler bulunmaktadır.

Lamar Porselen Nedir?

Kısaca bahsetmek gerekirse; sanat ve kullanışlılığın buluştuğu üstün teknolojik ürünlerdir. Diğer doğal taşlara nazaran farkını ilk bakışta ortaya koyuyor. Çünkü üretim aşamasında oluşturulan teknolojik üstünlük bu modelin diğerlerinden rahatlıkla ayrışmasına neden olmaktadır.

Doğal bir görünümü üretim esnasında kullanılan yöntemlerle rahatlıkla elde etmektedir.  Tezgahlarınızda doğal bir taşı kullanıyormuş havasını kolayca yakalamanızı sağlar. Üstelik bu porselen taşın sahip olduğu işlemeler adeta sanatsal bir çalışmayı ortaya koyar.

Lamar Porselen Kullanım Alanları

Avantajları saymakla bitmeyecek olan Lamar porselen birden fazla alanda kullanım alanına sahiptir. Aslında bu parçanın görünüm güzelliği ve şıklığı günümüzde birden fazla alanda rahatlıkla kullanılmasına imkân sunmaktadır.

Lamar Mutfak Tezgahı

Lamar mutfak tezgahı olarak kullanılan başlıca bir üründür. Mutfaklarınızda dilediğiniz renk ve modelleri seçerek tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. İster şıklıktan yana olun isterseniz kullanışlılık; her durumda avantajı yakalayabilirsiniz!

Lamar Porselen mutfak tezgahları konusunda detaylı bilgi için www.tasartmermer.com/lamar-porselen-mutfak-tezgahlari/ sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Lamar - Rome Mutfak Tezgahı
Lamar – Rome Mutfak Tezgahı

Lamar Porselen Banyo Tezgahı

Banyolar tezgah ürünlerinin kullanıldığı diğer bir noktadır. Elbette Lamar ürünleri banyolarda da rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle uzun süreli kullanım arayanlar, dekorasyonu zirveye taşımak isteyenler tarafından kullanılabilir.

Lamar Porselen Özellikleri Neler?

Lamar porselen özellikleri arasında birden fazla durumdan bahsedilebilmektedir. Her bir özellik aslında bu ürünün aynı zamanda neden kullanılması gerektiği konusunda da bilgi verecektir. Eğer siz de özellikleri konusunda meraklıysanız; işte Lamar özellikleri:

 • Gözeneksiz yapıya sahiptir.
 • Gözenekleri bulunmadığından herhangi bir şekilde sıvı geçirmez.
 • Yüksek ısıya karşı dayanıklıdır.
 • Kolay temizlenebilir yapıya sahiptir.
 • Yüksek teknoloji üretimi olduğundan ‘doğal taş’ konusunda zirvede bulunmaktadır.
 • Daha canlı renk ve desenlerin ortaya çıkmasını sağlar.
 • Oldukça modern ve şık yapıya sahiptir.
 • Donmaya, düşük sıcaklığa karşı dayanıklıdır.
 • Hijyeniktir, leke tutma oranı oldukça düşüktür.

Eğer siz de bahsedilen bu özelliklere sahip Lamar porselenler hakkında bilgi almak ve alışveriş yapmak isterseniz, Taş Art’ı tercih edebilirsiniz!

 

Lamar Porselen Tezgah Modelleri

Porselen geniş bir alana hitap etse de Lamar çeşitleri oldukça iddialı parçalarla kullanıcılara sunulmaktadır. İç mimari dekorasyon ve bunun yanında kişisel dönüşümler sırasında siz de dilediğiniz modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz!

 

Rome

Beyaz doğal porselenin üzerine oluşturulmuş doğal mermer görünümü, açık renk sevenlerin dikkatini çekiyor. Uğraşılmamış, doğal çizgilerin dağılımı hem gözü yormuyor hem de ortama çok rahat uyum sağlıyor. Özellikle banyo tezgahı için tercih edilebilmektedir.


Lamar Rome Porselen tezgah için detaylı bilgilere www.tasartmermer.com/lamar-rome-porselen-tezgah/ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Marquina Venato

Siyah aşıklarını bu tarafa alalım! Son dönemlerin modası siyah mutfak dekorasyonunu evinize mi taşımak istiyorsunuz? O zaman tezgahlarınızda mutlaka bahsedilen bu modele yer vermelisiniz! Simsiyah bir taş üzerine oluşturulmuş beyaz kalın ve ince çizgiler aradığınız tasarımı size kolaylıkla sunacaktır.

 

Sahara Noir

Koyu renk dekorasyondan hoşlananlar için tavsiye niteliğinde Lamar porselen ürününden devam edelim. Bahsedilen Sahara Noir, sadece siyah renk taş sevenlere hitap etmiyor. Siyah üzerine atılmış bakır/gold çizgiler aslında diğer mutfak ve  banyo dekorasyonlarından da farklı oluşum sağlamanıza yardımcı oluyor.

 

Pietra Grey

Ara renklerden yana tercihini kullanmak isteyenlere Pietra Grey porselen taş konusunda rahatlık sunacaktır. İddialı olsa da bir siyah ya da beyaz kadar göze çarpmayan bu modelde ara geçiş olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Yanına ekleyeceğiniz iddialı bir renk ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Macchia

Tahmin edildiği üzere Lamar porselen sadece koyu renkler üzerine çalışmalar düzenlemiyor. Aynı zamanda beyaz renk üzerine yapılan çalışmalarıyla da iddiasını sürdürüyor. Beyaz taş üzerine yapılan bakır/gold dalgalanmalar alanında nadide modeller oluşmasına neden olmaktadır.

Lamar - Macchia Masa
Lamar – Macchia Masa

French Grey

Dekorasyonda iddialı hareket etmek isteyenlere net öneri olarak; French Grey önerilmektedir. Adeta galaksi ortamını size sunacaktır. Anlatırken abartıyoruz çünkü abartılmayı sonuna kadar hak eden bir ürün! Grinin en güzel tonunu, üzerine yapılmış çizgilerin dansıyla buluştuğunu göreceksiniz. Farklı olanların olmak isteyenlerin göz atması gereken bir üründür.

 

Versace Gold

Listede son olarak Lamar porselen modeli olarak belirtilebilecek Versace Gold, adının hakkını taşıyor! Grinin bir tonunun üzerine yayılan gold çizgiler ortamın bambaşka bir hale bürünmesini sağlıyor. Modern ve oldukça şık ortam oluşturmak isteyenlerin göz atması gerekir.

 

Lamar Porselen Renkleri Neler?

Taş Art tarafından satışa sunulan Lamar porselen renkleri ile geniş bir skala sunuyor. Piyasada yer alan diğer modeller gibi dilediğiniz olanı tercih edebilirsiniz. Renkleri arasında:

 • Parlak beyaz,
 • Mat damarlı görünüme sahip beyaz,
 • Parlak siyah,
 • Mat tek siyah,
 • Siyah renk üzerine damarlı görünüm,
 • Mat gri,
 • Gri üzerine işlenmiş gold detaylı renkler bulunur.

Neden Lamar Porselen Tercih Edilmeli?

İlk defa tercih edecekler için aslında bu ürünü tercih etmek adına birçok sebep sunulabilmektedir. Öncelikle; modern ve dikkat çekici parça kullanmak isteyenler mutlaka tercih etmelidir. Dekorasyon konusunda resmen bir star olacaktır!

Bununla birlikte; kullanışlılık konusunda da tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılar. Zira yüksek teknoloji üretimli olması sıvı geçirmemesine neden olur. Böylece ileride kullanıma bağlı sıkıntılar yaşamazsınız. Aynı zamanda kolay temizlenebilir olmasını sağlar. Hijyenik yapısının yanı sıra ısıya ve ışınlara karşı dayanıklıdır. Sararma ya da renk değişimi yapmaz.

 

Lamar Porselen Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Genel anlamda müşteriler tarafından Lamar porselen yorumları olumlu olmaktadır. Çünkü bahsedilen ürünün farklı modellere sahip olması ve özel üretime sahip olması etkilidir. Diğer ürünlere nazaran çok daha yeni olmasıyla, kullanışlılığıyla olumlu yorumları hak etmektedir.

Olumsuz denk geldiğiniz yorumların birçoğu firmadan kaynaklı olmaktadır. Tam da bu aşamada doğru bir firma seçiminin önemi ortaya çıkar. Siz de Taş Art’ı tercih ederseniz aslında bu alanda en doğru firma ile çalışmış olursunuz!

 

Kaliteli ve Güvenilir Lamar Porselen Satış Adresi: Taş Art!

Alışverişinizi güvenilir yapmanın, kaliteyi en rahat şekilde elde etmenin keyfini yaşamak istemez misiniz? Yapmanız gereken tek şey Taş Art ile tanışmak! Senelerin güvenilir adresi Taş Art ihtiyacınız olan ürünleri ve modelleri sizler için temin etmektedir.

Kısa sürede iletişim kurarak Lamar porselen başta olmak üzere diğer tüm modeller hakkında bilgi almanız mümkündür. İletişim bilgilerinden kısa sürede ulaşırsanız ihtiyaçlarınız karşılanacaktır. Böylece dar zaman diliminde ihtiyaçlarınız giderilebilir.

 

Lamar Porselen Katalog Size Rahat Seçim Sağlıyor!

Genelde tercih yapma sırasında müşteriler tarafından zorluk yaşanmaktadır. Her modelin doğal ve şık olması tercihin zorlaşmasına neden olur. Özellikle online alışveriş sırasında kolaylık sağlamak adına Lamar katalog talebinde bulunabilirsiniz. Katalog içinde uygulamalı örnekleri de incelemeniz mümkündür.

 

Lamar Porselen Tezgah Fiyatları Ne Kadar? 2022 Lamar Tezgah Fiyatları

Lamar porselen fiyatları diğer modellerde olduğu gibi metrekare başından hesaplanarak müşterilere sunulmaktadır. İnternet üzerinde her ne kadar bu konu hakkında bilgi sunulsa da çoğu güncelliğini yitirmiş şekildedir. Bu aşamada, Taş Art ile iletişime geçerek hesaplı fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Lamar Porselen ürünlerimizle ile ilgili çalışmalarımızı Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Lamar Tezgah Kullanışlı mı?

Mutfak ya da banyo alanlarında Lamar tezgah modelleri tercih etmenin avantajları vardır. Kullanışlılık konusunda ikiye ayrılma söz konusudur. Fakat genel itibariyle temizlik, dayanıklılık ve uzun süreli kullanımdan ötürü kullanışlı olduğunu söylemek mümkündür.

Lamar Tezgah Leke Oluşturur mu?

Yüksek teknoloji üretimi olan bu tezgah modelleri geleneksel modellere göre leke tutmaz. Yemek ya da içecek dökülmesi, herhangi bir leke oluşturacak unsurun tezgah ile temas etmesi sizi korkutmasın. Kuru ya da ıslak bir bez yardımıyla sildiğinizde leke kalmadığını görürsünüz.

Lamar Tezgah Temizliği Nasıl Yapılır?

Ekstra temizlik kimyasallarına girmeden kolayca temizliğini yapabilirsiniz. Düzenli bir temizlik sırasında; güzel koku veren temizlik malzemesi, su ve bir bez yeterli olacaktır. Islak bez ile tezgahlarınızın üzerinden geçmeniz yeterli olacaktır.

Lamar Tezgah Ofislerde Kullanılabilir mi?

Genelde akla ilk olarak ev ve kişisel kullanım alanları gelse de bu yetersiz bir görüş olacaktır. Zira, ofis ve kafe gibi alanlarda da tercihiniz olabilir. Rahatlıkla uyum sağlayacak renkleri ve desenleri vardır. Bunun yanı sıra şıklık ve modern görünüm kapsamında da yardımcı olacaktır.

Beyaz Lamar Tezgah Sararma Yapar mı?

Ultraviyole ışınlarına karşı dirençli bir yapısı bulunur. Bu özelliği sayesinde meydana gelecek ışınların teması sonrasında sararma olmaz. Özellikle güneş ışınlarının çok sık denk geldiği alanlarda herhangi bir renk değişimi yaşanmaz. Aldığınız ilk gün gibi kullanım imkânı elde edebilirsiniz.

Şimdi Ara