Calisco Ürünleri

Müşteri istekleri ve tercihleri doğrultusunda sipariş verilen mutfak tezgahlarını oldukça kısa bir süre içerisinde kurulur. Mutfak tezgahlarının içerisinde barındıran malzemeler oldukça sağlam yapıda bulunduğu için uzun ömürlü ve kaliteli bir hizmet sunulması sağlanır. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak sunmuş olduğu hizmet ile giderek artan bir kitleye sahiptir. Bu farklı tasarımlara mutfağınızda yer vermek için Taş Art Mermer firmasını tercih edebilirsiniz.

Calisco Nedir?

Calisco nedir ve hangi alanlarda kullanımı uygundur detaylı bilgi vereceğiz. Öncelikle calisco bir tür kuvars ürünüdür. Daha doğrusu kuvarsın özel teknolojilerle işlenmesi ile Türkiye’de üretilen bir tür yüzey ürünüdür. Fiziksel olarak önemli özellikleri vardır. Öncelikle leke tutmaz ve mikroorganizmaların yerleşmesine olanak tanımaz. Bu da ürünü yaşam alanlarında kullanım için uygun ve etkili hale getirir. Yaşam alanlarınızda hem şık hem de kullanışlı bir yüzey ürünü istediğinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir üründür.

Calisco Özellikleri

Yüzey ürünlerinde olmazsa olmaz bazı kriterler ve özellikler vardır. Calisco özellikleri ile fazlasıyla bu kriterleri karşılayan hatta çok daha fazlasına sahip olan bir üründür. Ürünün genel olarak özellikleri şöyledir;

  • Calisco ürününde başka hiçbir yüzey ürününün sağlayamayacağı boyutlarda performans ve mükemmel uyum vardır. İç mekanlarda özellikle oldukça şık ve etkileyici bir üründür.
  • Doğal kaynaklardan üretilen bir ürün olduğu için çevre dostudur.
  • Gözeneksiz yapısı sayesinde hem leke tutmaz hem de aynı zamanda kolay temizlenebilir. Özellikle asit ve alkali oranı yüksek çay, limon, kahve, sirke, şarap gibi ürünler üzerinde leke yapmaz.
  • Genel olarak alkali ve asit maddelere dayanımı yüksektir. Temizlik malzemeleri özellikle üründe aşınma yapmaz.
  • Çizilmelere karşı da oldukça dayanıklı bir üründür.
  • Mikroorganizmaların üremesine izin vermediği için hijyenik bir üründür. Özellikle mutfak tezgahlarında kullanımı uygundur.
  • Kendinden doğal ve ışıltılı bir güzelliği vardır. Bu da kullanıldığı alanlarda kendini fazlasıyla göstermesini sağlar.
  • Calisco gözeneksiz bir yapıya sahip olduğu için çok kolay temizlenebilen bir üründür. Ürünün üzerini sadece nemli bir bez ve yumuşak bir deterjan ile temizleyebilirsiniz. Ekstra temizlik ürünü kullanmanıza veya kendinizi yormaya hiç gerek yoktur.

Calisco Kullanım Alanları

Calisco kullanım alanları içerisinde en çok mutfak ve banyo tezgahları öne çıkar. Ürün sahip olduğu özellikleri sebebiyle bu alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca bu alanların daha ferah, şık ve modern görünmesini sağlar. Birçok dış etmene karşı dayanıklı olduğundan uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilir. Banyo ve mutfak tezgahı olarak kullanılmasının yanında ayrıca duvar, zemin kaplamaları olarak, masa ve sehpa yüzeylerinde, iç ve dış mekan genel kaplamalarında tercih edilir. Kurumsal alanlarda laboratuvarlarda, karşılama bankolarında ve hastane, otel gibi kurumlarda da kullanılabilir. 

Calisco Tezgah

Calisco tezgah olarak sıklıkla kullanılan, popüler bir kuvars ürünüdür. Farklı renk çeşitliliğine sahip olması sebebiyle hem şık hem de farklı bir tarz oluşturulması sağlanır. Kuvars ürünü çeşitli işlemlerden geçirilerek, mutfaklar ve banyolar için son derece etkileyici ve şık bir ürün olan calisco’ya dönüştürülür. Bu ürün mutfak ve banyo tezgahı olarak kullanılır çünkü bu alanlarda hijyen, dayanıklılık, uzun ömürlülük ve şık bir görünüm sağlar. Calisco tezgahın nasıl göründüğünü ve yaşama alanlarında nasıl uyum sağladığını görmek için bu alanda yapılan çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Calisco Fiyatı

Calisco fiyatı kullanıldığı alanlara ve ürünün çeşitliliklerine göre değişir. Bu yüzden ürünün fiyatı hakkında bilgi almak için iletişime geçmeniz ve öncelikle beklentilerinizi belirtmeniz çok daha iyi olacaktır. böylece daha sağlıklı ve net bir bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Ara