Kuvars Ürünler - Coante

Coante

Coante içeriğinde yüksek kuvars minerali bulunan son derece etkili ve önemli bir üründür. Bu ürün hayal gücünüzün önündeki sınırları kaldırmayı ve inanılmaz tasarımlar yapmanızı sağlıyor. İhtiyaç duyulan her alanda kullanılabilir özelliklere sahip olması sayesinde rahatlıkla tercih edilebilir. Yaşam alanlarınızda farklı, şık ve kaliteli tasarımlar istiyorsanız Coante sizlere tüm bunları sağlayabilecek eşsiz bir üründür. Evlerde ve ticari alanlarda kullanılabilen ürün hakkında sizlere daha fazla bilgi vermek istiyoruz.

Nedir?

Coante tezgah olarak sıklıkla kullanılan ancak her türlü zemin ve duvar döşemesi de olmak üzere alanlarda kullanılan önemli bir üründür. Granit ve mermer ürünlere oranla 7 MOHS sertliğe sahiptir ve bu da onu çizilmelere karşı oldukça dayanıklı hale getirir. Doğal taş ürünlerinin aksine de gözeneksizdir ve kılcal çatlakları yoktur. Bu da ürünün leke tutmasını engeller ve kullanıldığı alanların daha hijyenik olmasını sağlar. Farklı tasarımlara ve renk seçeneklerine sahip olması sebebiyle ürün çok fazla tercih edilir. İç mekân uygulamalarında sıklıkla tercih edilmesine rağmen aslında dayanıklı yapısı sayesinde dış mekân uygulamalarında da öne çıkar. Bir İtalyan firması sayesinde keşfedilmiş ve tüm dünyada popüler hale gelmiştir. Coante ürünü içerisinde bulunan yüksek kuvars mineral oranı sayesinde olduğundan daha canlı ve parlak görünen bir üründür.

Kullanım Alanları

Coante kullanım alanları arasında en fazla mutfak ve banyo tezgahları gelir. Ürün sahip oldukları özellikler sayesinde bu alanlar için oldukça idealdir. Ayrıca zemin döşemesi olarak, duvar döşemesi olarak, merdiven uygulamalarında da tercih edilir. Sehpa, masa gibi ev eşyalarında da rahatlıkla kullanılabilir. Yapısı gereği kolay şekillendirilir ve bu da onu her alanda kullanıma uygun hale getirir.

Mutfak tezgahları sayfamızı incelemek için https://www.tasartmermer.com/mutfak-tezgahlari/ linkini tıklayınız.

Coante Tezgah Özellikleri

Coante tezgah özellikleri ile ve insanlara sağlamış olduğu kullanım kolaylıkları ile öne çıkan bir üründür. Nu eşsiz kılan ve tercih etmeniz gerektiğini gösteren özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Diğer tezgah ürünleri ile kıyaslandığında çok yüksek sertliğe sahip olduğu görülür.
  • Göz alıcı ve parlak bir görünümü vardır.
  • Tezgah olarak sıklıkla tercih edilir çünkü yüksek dayanıklılığa sahiptir. Ayrıca gözeneksiz yapısı sayesinde leke tutmaz. Bu da onu hijyenik olması gereken alanlar için ideal bir ürün haline getirir.
  • Çizilmelere karşı yüksek direnç gösterir ve bu da onu uzun yıllar rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar.
  • Aynı şekilde kimyasallara karşı da yüksek dayanım gücü vardır. Bu da onu özellikle laboratuvar gibi alanlar için ideal ürün haline getirir.
  • Sıklıkla tezgah olarak tercih edilse de dayanıklı yapısı sayesinde zemin ve yer döşemelerinde de kullanılır.
  • Temizliği oldukça kolay bir üründür. Sıvı emmez, çizilmez ve ayrıca pratik bir şekilde temizlenir. Nemli bir bezle bile sildiğinizde tezgahınızın temizlenebilir.
  • Daha derinlemesine ve yoğun temizleyiciler ile temizlendiğinizde de aşınma gibi durumlar olmaz.

Coante tezgahları ayrıca korunmaya ihtiyaç duyan bir ürün değildir. Zarar görmemesi için ekstra hassas davranmanıza ve özen göstermenize gerek yoktur.

Tezgah Modelleri

Coante tezgah modelleri çok zengin ve aynı zamanda da hepsi birbirinden özel parçalardır. Tüketicilere birçok farklı seçenek sunması sebebiyle zaman zaman kafa karıştırsa da aynı zamanda insanların kafasındaki tasarımları yapmasına da olanak tanır. Coante ürünleri için en fazla tercih edilen modeller Magnificent, Dreamy, Nocturne, Zenit, Alba Via, Hygassos, Elysee olmaktadır. Her biri son derece şık ve görüntüsü ile sizleri hayran bırakacaktır. Her model standart bir Coante ürünün özelliklerine sahiptir. Bu yüzden hangisini tercih ederseniz edin ürünün sağladığı avantajlardan fazlasıyla yararlanabilirsiniz. En güzel ve en şık Coante tezgahlar için tasarımlarımızı inceleyebilir ve ne kadar şık olduklarını görebilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kullandığınız diğer ürünlerin renkleri, tasarımları ve modelleri ile uyum sağlayacak en şık ürünler için iletişime geçebilirsiniz. Coante Tezgah modelleri için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Coante Tezgah Fiyatları

Yaşam alanlarında kullanılması en avantajlı ve en uygun ürün olan Coante tezgah fiyatları ile de sizleri üzmez. Sahip olduğu tüm özelliklere ve avantajlara rağmen aslında makul fiyatlı bir üründür. Ayrıca uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabileceğiniz için de fiyatı çok daha makul bir seviyeye gelir. Ürünler ve ürünlerin fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Şimdi Ara