Çimstone Nebula

Çimstone Nebula, son dönemde ortaya çıkan ve yeni trend modelleri arayanlara bir tercih olarak Taş Art tarafından sunulmaya devam ediyor. Modern dekorasyon esintilerini evinde, iş yerinde yansıtmak isteyenlerin başlıca tercih noktalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. İster kendi eviniz için isterseniz mimari dekorasyonunu yaptığınız kişiler adına rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Çimstone yıllardır tezgah ve doğal taşların işlenerek kullanılabileceği farklı alanlara yardımcı olmak amacıyla kurulan bir firmadır. Çimstone markasına ait çeşitli modellerden bahsedilebilir. Söz konusu olan 925 Nebula Çimstone ise ayrı bir yere sahip. Görünüş itibariyle bulunduğu ortama adeta ferahlık ve huzur getiriyor!  

Çimstone Nebula  925 Nedir?

Aslında bu modeli çok da anlatmaya gerek yok. Neden diye soracak olursanız, görüntüsünü gördüğünüz andan itibaren anlatarak zaman kaybı yaşanmasına gerek olmayacağını göreceksiniz. Nebula, gökyüzünde bulunan bir gaz bulutudur. İsmini buradan alan Çimstone Nebula, adına yakışır şekilde taşın üstünde size bir gaz bulutunu andıracak.  

Granit Çimstone Nebula Modeli Mimarların Tercihi Oluyor!

Genelde bu tarz modellerin kişisel olarak elde edildiği bilinse de Taş Art tarafından satışa sunulan adeta sanat eseri görünümündeki bu model, mimarlar tarafından da tercih ediliyor. Firmaya gelen talepler arasında özellikle mimarların yoğunluğu oldukça fazla. Peki neden? Öncelikle Çimstone Nebula görünüş itibariyle başta küçük ve dar alanları daha ferah ve geniş göstermek için kullanılabilecek bir yapıya sahiptir. Ancak yapısı neticesinde çiğ bir beyazlığa sahip değildir. Aksine üzerine yapılan ince detaylı işlemeler ortama gerçek anlamda bir şıklık katıyor. Bu da mimari tasarımlarda özellikle tercih ediliyor. Bununla da kalmıyor! Özellikle iş yerlerinde resmiyeti temsil etmek ancak bunu koyu renkler kullanarak ortamı boğmak istemeyenlere de bir seçenek olarak sunulabiliyor. Kullanım alanının çok geniş olması ve Taş Art tarafından çeşitli formlara sokulabilmesi elbette bunda etkili oluyor. Bu yüzden, mimarlar tarafından firmadan talepler giderek artıyor.  

Çimstone Nebula Nerelerde Kullanılabilir?

Eğer Taş Art bünyesinden bir doğal taş alacak ve bunu istediğiniz bir alanda kullanmak isteyecekseniz çoğu zaman olumlu yanıt alacağınızı söylemek gerekiyor. Zira Çimstone Nebula sanılanın aksine sadece mutfaklarda değil çeşitli alanlarda rahatlıkla forma sokulup kullanılabiliyor. Bunda firmanın etkisi kadar bu doğal taşın; hijyenik olması, kolay temizlenebilmesi ve uzun ömürlü olması da etkili oluyor.  

Çimstone Tezgah

Herhangi bir alanda oluşturmak üzere tezgah şeklini alabilir ve bu mantıkla kullanabilirsiniz. Tezgahı banyo ya da iş alanlarında bir yükseklik oluşturmak amacıyla yaptırabilirsiniz. Modelin renk ve doku anlamında yer alana uyabilir olması bu yönüyle avantaj sağlayacaktır. Diğer Çimstone ürünlerini incelemek için www.tasartmermer.com/cimstone/ linkinden ulaşabilirsiniz.  

Çimstone Nebula Mutfak Tezgahı

Çimstone Nebula tahmin ettiğiniz üzere en çok mutfak tezgahı modeliyle kullanılıyor. Mutfak tezgahları yaptırılırken çeşitli özelliklere bağlı olarak tercih ediliyor. İlk dikkat edilen elbette, görünümü oluyor. Ve bu model estetik anlamda ihtiyacınızı çok iyi karşılıyor. Bunun dışında mutfak tezgahı kapsamında tercih edilme sebebi yıllarca mutfağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nebula Çimstone, granit taştan üretildiği için herhangi bir zarar görmeden pratik bir şekilde masraf çıkarmadan kullanabilirsiniz. Bu da özellikle ekstra masraf çıkarmaktan sizi kurtaracaktır.  

Televizyon Ünitesi

Televizyon ünitelerinizde klasikleşmiş ahşap ünitelerden kurtarmak isterseniz tercihinizi Çimstone Nebula modelinden yana kullanabilirsiniz. Tamamen hayalinize bağlı olarak dilediğiniz model ve boyutlarda televizyon ünitelerinizi tasarlatabilirsiniz.  

Sehpa ve Masa Modelleri

Özellikle iş ortamlarında ve evlerde en sık kullanılan eşyaların başında sehpa ve masa modelleri bulunuyor. Görünümüyle dekorasyona uygun olacak aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlayacak modeller için Taş Art ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tamamen isteğinize uygun olacak şekilde tasarımı yapılacaktır.  

Çimstone Nebula Tezgah Neden Tercih Edilmeli?

Eğer daha önce Çimstone modellerinden birisini kullanmadıysanız neden kullanmanız gerektiğine dair birkaç bilgi edinmeniz gerekebilir. Çimstone Nebula kullanmanız için sebepleriniz arasında:
  • Kolay temizlenebilir olması,
  • Yıllarca kullanım ömrü bulunması,
  • Farklı modellerde tasarlanabilmesi,
  • Güce ve ısıya dayanıklı olması,
  • Uygun fiyatlarla sunulması gibi çeşitli durumlardan bahsedilebilir.
 

2022 Çimstone Nebula Fiyat Bilgisi

925 Nebula fiyatı, piyasada oluşan dalgalanmaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Taş Art tarafından satışa sunulan bu modelin diğer firmalara nazaran daha uygun ve belirli standartlarda satışa sunulduğu biliniyor. Eğer siz de cebinize uygun ve her şeyden önemlisi kaliteli, kısa sürede teslimat isteyenlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceğini söylemek gerekiyor . Çimstone Nebula Tezgah modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara