Belenco Spa Black
Belenco Spa Black

Belenco Spa Black

Belenco Spa Black, ihtiyacınız olan bir doğal taşın fazlasını size veriyor! Üstelik Taş Art aracılığıyla bu modeli çok rahat, uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Belenco günümüzde tezgah, masa, televizyon ünitesi dahil olmak üzere çok geniş bir alanda kullanıma sahip tasarımlar geliştiriyor. Ortaya koyduğu kaliteli ürünler sayısız kişinin kullanmasına sebep olmaktadır. Başta tezgah olmak üzere farklı formatlarda da işlenebilmesi doğal kuvars taşların özelliğiyle birleşince vazgeçilmez hale geliyor.

 

Spa Black Tezgah Modellerine Yeni Bir Sayfa Açıyor!

Mutfak tasarımları sırasında şüphesiz en önemli alanlardan birisi tezgahlardır. Tezgahların sürekli kullanılması ve sık değiştirilmemesi kaliteli ürünlerin kullanılmasını zorunlu kılıyor. Bu aşamada işlemi yaptıranların ve tasarım alanında iç mimarların tercihi kaliteli markalardan yana oluyor. Belenco tezgah modellerinde bu durumu en iyi üstlenen markalardan sadece birisi!

Belenco Spa Black, tabiri caizse mutfak tezgahı modelleri için yeni bir sayfa açıyor! Alışılmış ve standart hale gelmiş açık renk tezgahların yerini siyahın asilliği alıyor. Mutfak tasarımı sırasında iç mimarlarında sık tercih etmeye başladığı koyu renk oluşumları bu model size rahatlıkla sunuyor. İstediğiniz boyut ve formatlarda elde edip müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz.

Düz siyah bir tezgah olmaktan ziyade Spa Black üzerine kondurulmuş beyaz dalgalı görünümüyle resmen modern bir mutfak oluşumuna yol açıyor. Doğal kuvars taşın işçiliği o kadar güzel yapılmış ki tezgah alanında bir sanat ortaya çıkarılmış! Üstelik kuvars olmasından ötürü uzun süreli kullanılabiliyor olması da müşterilerin birincil tercihi oluyor.

 

Belenco 8727 | Belenco Spa Black Sadece Tezgah Değil Her Alanda Kullanılabiliyor!

Bahsedilen Belenco Spa Black kuvars taşını sadece mutfak tezgah ya da banyo tezgahı olarak belirtmek haksızlık olacaktır. Zira görünümü itibariyle çeşitli kullanım alanına sahip olduğu apaçık bir gerçektir. Özellikle masa ve televizyon ünitesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Mimari tasarımlarda modern bir görünüm elde etmek fakat bunu koyu renklerin asilliği ile yakalamak isteyen tasarımcıların başlıca tercihidir. Televizyon ünitesi olarak kullanıldığında alan ayrı bir hava kattığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ahşap masa görünümünden sıkılanlar için ise bu doğal kuvars taş, çok ayrı bir tasarım oluşturuyor.

Üstelik Taş Art aracılığıyla farklı model ve boyutlarla kestirerek tasarımınızı noktalayabilirsiniz!

 

Piyasadaki En Uygun Belenco Spa Black Fiyat Listesi ve Kalitesi Taş Art’ta!

Taş Art, yıllardır müşterilerinin tezgah, masa, televizyon ünitesi kısaca iç tasarım alanlarında desteğini sürdürüyor. Belenco başta olmak üzere kuvars, mermer ve çeşitli taşların ürünlerini satmaya devam ediyor. Elbette Belenco Spa Black konusunda da piyasadaki diğer firmalara göre farkını oluşturmayı çok rahat sağlıyor.

Belenco başta olmak üzere tercih edeceğiniz ürünün kalitesini en üst seviyede alabilmek adına firmamızı tercih edebilirsiniz. Telefon numaramızla sağlayacağınız iletişim sonrası kısa sürede ihtiyacınız olanı karşılayabilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyatlarla sunmamız ise memnuniyetinizi arttıracak oluşumlardan sadece birisidir.

Siz de uygun fiyat ve kalitenin buluştuğu Taş Art ile iletişime geçin, pişman olmayın!

 

Belenco Siyah Tezgah Arayanlar Neden Spa Black Tercih Etmeli?

İlk defa doğal kuvars taştan bir tezgah ya da masa yaptıracaksanız, bilmeniz gereken birçok avantaj olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Zira kuvars taşın avantajları piyasada tercih edeceğiniz diğer modellere nazaran oldukça fazladır. İç mimarlar tarafından da müşteri memnuniyeti sağlamak adına bu yüzden Belenco Spa Black çok tercih edilir.

 

1- Anti Bakteriyel Olması

Kullanılan ürünlerin bulunduğu alana göre kirlenmesi, bakteri tutması artacak ya da azalacaktır. Her durumda da anti bakteriyel bir ürün tercih ettiğinizi belirtmemiz gerekiyor. Belenco, Spa Black başta olmak üzere tüm ürünlerinde bu özelliği sağladığını vurguluyor. Böylece temizliğiniz de kolaylaşıyor.

 

2- Kolay Temizlik Sağlaması

Kullanılan ürünün kolay temizlenebilir olması, temizliğe verilecek vaktin size kalmasını sağlayacaktır. Kuvars yapısı sayesinde yüzeyinde rahat hareket etmeyi ve kısa sürede temizliği sağlayacaktır. Ağır kimyasallara ihtiyacınız Belenco Spa Black tercihinizle olmayacak!

 

3- Sağlam ve Dayanıklı Olması

Tercih edeceğiniz bu model sayesinde yıllarca tekrar masraf yapmayacağınızı biliyor muydunuz? Elbette değişime önem verip kısa sürede tasarımları farklılaştırıyorsanız, bu konuda Taş Art olarak farklı modellerimizi size sunabiliriz. Fakat masraf yapmayayım uzun ömürlü olsun derseniz onu da Spa Black ile elde edebilirsiniz.

 

Belenco Spa Black 8727 Fiyat Ne Kadar?

Kuvars taşların başta olmak üzere diğer doğal taşlardan da elde edilen ürünlerin fiyatları piyasada değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi vermek imkânsıza yakındır. Zira, fiyatlandırmalar metrekare bazında hesaplanmaktadır. İhtiyacınız olan boyut hakkında Taş Art’a bilgi verin, en kısa sürede teklifimizi size iletelim!

Belenco Spa Black modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara