Çimstone Artemis
Çimstone Artemis

 

Çimstone Artemis

Çimstone Artemis modeliyle tanışmaya ne dersiniz? Tezgah olarak tercih edeceğiniz bu modeli kullanmak birçok açıdan sizi tatmin edecektir. İster mutfak tezgahı ister banyoda kullanabilirsiniz. Hatta doğal kuvars taşından yapılmış bu ürünü; televizyon ünitesi ya da masa olarak da dekore edebilirsiniz. Tamamen hayalinize göre yönlendirmenizin mümkün olduğu bir modeldir.

 

220 Artemis Nedir?

Çimstone markası tarafından yer altından elde edilen kuvars taşların işlenerek ortaya koyulmuş modelidir. Model numarası 220 olarak, ismi ise Artemis olarak belirlenmiştir. Adını aldığı Artemis, Yunan mitolojisinde doğa ve ay tanrıçası olarak bilinmektedir. Ay tanrıçası olması aslında bu tezgah modelinin rengi ve yapısı hakkında temel bilgiler veriyor.

Bir ay düşünün dediğimde aklınıza çoğu zaman bembeyaz bir dolunay gelecektir. Çimstone Artemis de tam olarak bunu karşılıyor. Beyaz rengin hakim olduğu ancak düz bir tezgahtan çok daha uzak bir yapıya sahiptir. Görünümü beyaz taş üzerine işlenmiş ince doğal damarlı beyaz çizgileri bulunuyor. Daha şık ve kullanışlı bir duruşu böylece elde ediyor.

 

Çimstone Beyaz Tezgah Kullanım Alanları Neler?

Eğer beyaz tonlarını seviyor ve kullanım yerine göre bu tarz bir model arayışındaysanız, Çimstone 220 Artemis modelini alabilirsiniz. Taş Art olarak satışa sunduğumuz bu model size büyük kolaylık sağlayacaktır. Artemis özellikleri konusuna değinmeden önce bu modeli nerelerde kullanabileceğinizi ele alalım.

Çimstone Artemis modelinin kullanım alanı sandığınızdan çok daha geniş olabilmektedir. Öncelikle müşterilerimizin mutfak tezgahı olarak tercih ettiğini belirtmemiz gerekir. Fakat mutfak tezgahı ile sınırlı kalmayacaktır.

Banyo tezgahı ya da banyoda hayal ettiğiniz farklı bir tasarım noktası için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Genelde banyoların beyaz renk ile bütünlük oluşturulmasında yardımcı olduğu bilinir. Bu modeli farklı boyut ve şekillerde güzel bir hale sokup, dekorasyon sağlayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra Artemis Çimstone, masa yapmak için mükemmel bir üründür. Klasikleşmiş masalardan sıkıldıysanız ve hayalinizde yer alan bir masa modeli bulunuyorsa, tercih edebilirsiniz. Saf beyaz görünümüyle temiz bir masa görüntüsü oluşturabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olduğunu belirtmekte fayda var.

Televizyon ünitesi, takı tasarımları gibi farklı aşamalarda da Çimstone Artemis kullanabilirsiniz. Bu noktada kullanacağınız, ihtiyacınız olan malzemeyi Taş Art’a bildirmeniz yeterli olacaktır. İhtiyacınız olan boyutlar hedeflediğiniz duruma göre hazırlanacaktır. Kısa sürede teslimat garantisiyle elde etmiş olacaksınız.

 

Diğer Çimstone ürünlerini incelemek için www.tasartmermer.com/cimstone/ linkinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Çimstone Artemis Özellikleri Neler?

Artemis Çimstone özellikleri ile çok sayıda müşteriye erişmektedir. Aslında sayılacak olan bu özellikler, bir bir avantajlarını da yaratmaktadır. Böylece memnuniyeti arttırarak daha fazla insan tarafından tercih edilmesine sebep olacaktır. İşte Çimstone 220 Artemis özellikleri

 

A- Doğal Kuvars Taşından Üretilmiştir

Günümüzde tezgah modelleri farklı ham maddelerden üretilmektedir. Ancak mutfak tezgahı başta olmak üzere diğer tezgahlarda kullanılacak ham maddenin kuvars taşı olması daha avantajlıdır. Çünkü kuvars taşları doğal taşlardır ve kullanım ömürleri dahil olmak üzere çok daha farklı noktalarda memnuniyet sağlar.

 

B- Yıllarca Rahatlıkla Kullanabilirsiniz

Eğer Çimstone Artemis modelinde uzun süreli kullanım hedefliyorsanız, doğru tercih yapacaksınız. Bahsedilen bu modelin kuvarstan elde edilmiş olması yıllarca kullanımı sağlayacaktır. Kuvars taşının yıllara dayanıklı olduğu bilinmektedir. Herhangi bir şekilde kolay kolay zarar görmez, sürekli masrafta çıkarmaz.

 

C- Çimstone Artemis Rengiyle Kolay Dekorasyon Sağlar

Artemis Çimstone modelleri arasında belki de en kolay dekorasyon sağlanan ürünlerden birisidir. Beyaz rengin diğer renklerle uyumu tahmin edeceğiniz üzere çok pratiktir. Bu tezgah modelini kullandığınız odaya, ortama göre kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bütünlük bağlamını oluşturmanız dışarıdan bakan bir gözün böylece etkilenmesi mümkün.

 

D- Isıya ve Kuvvete Dayanıklıdır

Tezgah modellerinde en çok korkulan konulardan birisi, tezgahın ısıya ve kuvvete dayanıklı olmasıdır. Çimstone Artemis mutfakta oluşacak ısıya karşı dayanıklılığı yüksektir. Isıdan herhangi bir şekilde etkilenmez. Böylece tezgahın görünümünde bozulma, kabarma ya da renk değişimi oluşmayacaktır. Bununla beraber kuvvet konusunda da dezavantajla karşılaşmazsınız.

 

Çimstone Artemis Siparişi için Taş Art ile İletişime Geçin!

Taş Art, günümüzde tezgah ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz firmaların başında yer alıyor. Özellikle İstanbul içinde mutfak tezgahı, banyo tezgahı ya da masa, ünite gibi ihtiyacınız varsa iletişim kurmanız yeterlidir. Artemis Çimstone modeli dahil olmak üzere; kuvars, mermer, granit gibi çok farklı maddelerden elde edilmiş modelleri bulabilirsiniz.

Telefon numarasından iletişim kurduktan sonra ihtiyacınız olan boyutları belirtmeniz yeterli olacaktır. Çimstone Artemis boyutlarına bağlı olarak size İstanbul içinde en kısa sürede hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kaliteli ürün, kısa sürede teslimat tek bir markada buluştu: Taş Art!

 

Çimstone 220 Artemis Fiyat Bilgisi

Çimstone fiyatları konusunda net bilgi almak için kısa sürede iletişim kurmanız doğru olacaktır. Neden mi? Çünkü bu ürünlerin fiyatları boyutuna göre ve dönem dönem duruma göre değişiklik gösterir. Bugün alacağınız fiyat listesi ile 1 ay sonraki aynı olabilir. Keza boyutlarına bağlı olarak farklılaştığını söylemek mümkün. Taş Art firmamız ile iletişime geçin, güncel fiyatları öğrenin!

 

Çimstone Artemis Tezgah modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Çimstone Artemis Tezgah
Çimstone Artemis Mutfak Tezgahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara