Belenco - 8123 Carrara Luca

Belenco 8123 Carrara Luca: Taş Art Mermer ile Mekanlarınızda Göz Alıcı Bir Estetik

Taş Art Mermer, mekanlarınıza değer katan eşsiz ürünlerle fark yaratmaya devam ediyor. Şimdi sırada, Belenco’nun zarafeti ve kaliteyi buluşturan mücevheri Belenco 8123 Carrara Luca var! Taş Art Mermer, bu eşsiz kuvars yüzeyi müşterilerine sunmaktan gurur duyuyor ve mekanlarınızda unutulmaz bir dokunuşa imza atıyor.

Belenco 8123 Carrara Luca, doğal beyazın zarafetini ve ihtişamını yansıtan benzersiz bir tasarıma sahip. Carrara mermerinin etkileyici görünümüne sahip bu muhteşem yüzey, mekanlarınıza sofistike bir şıklık katıyor ve her göz kamaştıran dokunuşta lüksünüzü yansıtıyor. Taş Art Mermer kalitesiyle birleşen Belenco 8123 Carrara Luca, mekanlarınıza zarafeti ve estetiği aynı anda sunuyor.

Taş Art Mermer’in uzman ekibi, Belenco 8123 Carrara Luca’yı hayal ettiğiniz projelerle buluşturuyor. Mutfak tezgahlarından banyo tasarımlarına, otel lobilerinden restoran dekorasyonlarına kadar her mekanı daha da özel hale getiriyoruz. Bu özel kuvars yüzey, dayanıklılığı ve kolay bakımıyla da mekanlarınızın uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi parlamasını sağlıyor.

Belenco 8123 Carrara Luca ile Taş Art Mermer’in gücünü yaşam alanlarınıza taşıyın ve mekanlarınızda estetiği, lüksü ve kaliteyi hissedin. Unutulmaz mekanlar yaratmak ve yaşam alanlarınıza şıklık katmak için Taş Art Mermer ile her zaman yanınızdayız.

Yüzey Karşılaştırma

Belenco Kuvars YüzeylerDoğal Taş (Granit)LaminatAkrilik Yüzeyler
Çizilme Dayanımı
Eğilme Dayanımı
Kırılma Kopma Dayanımı
Kimyasal Dayanımı
Sıvı Emmezlik ve Gözeneksizlik
Leke Dayanımı
Hijyeniklik
Bakım Kolaylığı
Isı ve Yanma Dayanımı
Renk Tutarlılığı

Teknik Detaylar

Koleksiyon : Belenco® Natural

Yüzey İşlemi : Parlak

Plaka Ebatı : Extra & Jumbo

Şimdi Ara