Belenco Kashmera White Mutfak Tezgahı Modelleri
 

Belenco Kashmera White ile Modern Görünüme Kavuşun

Belenco Kashmera White, kaşmir beyazını ve ipeksi dokusuyla kullanıcılarını mest etmeye devam ediyor. Alman tasarım ödülüne sahip olan Kashmera White, Belenco markasının temel ürünlerinden birisidir. Tezgahlarınızı dekorasyon anlamında şımartırken mutfak ya da banyonuzda hayranlık yaratacak bir görünüm elde etme imkânı da sunuyor.

Kashmera White Belenco tarafından kuvars taşıyla üretilmektedir. Sık sık kullanılan kuvarsın granite göre daha sağlam olması tercih edilmesini etkili kılıyor. Tam 4 kat daha sağlamlık sağlar bu da uzun süreli kullanıma uygun oluşunu temsil eder. Sadece sağlamlık değil, bir tezgahta aramanız gereken tüm özellikler neredeyse Belenco Kashmera White ile birleşmiş bulunuyor.

Eğer siz de kaşmirin doğal beyaz tonundan yararlanmak, dekorasyonunuzu bu ürünle bütünleştirmek istiyorsanız TaşArt firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede sizler için kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Belenco ile ilgili detaylı yazımız için https://www.tasartmermer.com/belenco-tezgah/ linkine tıklayınız.

4123 Belenco Kashmera White Nedir?

German Desing Award Winner 2020 tasarım ödüllü bir tezgahtır. Belenco Kashmera White aynı zamanda German Inno Vatıon Award ödülünü de almıştır. Tasarım konusunda ciddi bir yerde bulunan bu ürün çeşitli ödüllerle özelliğini arttırmıştır. Ödüllü olması, tercih edilmesinde de etkili olmaktadır. İster mutfak tezgahları ister banyoda rahatlıkla kullanılmasına sebep olmuştur.

Türkiye yer altı kaynakları açısından yurt dışındaki ülkeler tarafından da dikkat çekebilecek bir konumdadır. Sahip olduğu bu yer altı kaynaklarının başında da kuvars gelmektedir. Kuvarsın işlenmiş yapısıyla karşımıza marka tarafından Belenco Kashmera White çıkmaktadır. Doğal yapısı, yumuşak dokusu sayesinde rahat kullanım imkânı sunmaktadır.

Belenco Kashmir White Özellikleri Nelerdir?

Taş Art aracılığıyla kullanıcılara sunulan Kashmera White birden fazla özelliğe sahiptir. Sahip olduğu özellikler neticesinde kullanım alanı da artmaktadır. Genel özellikleri arasında:

  • Kuvars taşından üretilmiştir.
  • Esnek bir yapıya sahiptir.
  • Çizilmez, kırılmaz.
  • Homojen bir dağılıma sahiptir.
  • Doğal damarlı görünümü bulunmaktadır.
  • Gözeneksizdir, sıvı emmez.
  • Sıvı emmediği için herhangi bir şişme ya da üründe bozulma meydana gelmez.
  • Isıya karşı dayanıklıdır.

Siz de birden fazla özelliğe sahip olan Belenco Kashmera White esintisini evinizde hissetmek istiyorsanız, TaşArt firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Belenco Kashmera White Granit Ürün mü?

Kashmera White, granit ile üretilmemektedir. Tamamen doğal kuvarstan üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Kuvarsın kullanım alanının geniş olması ve granite göre daha dayanıklı olması avantaj olarak yansımaktadır. Çünkü kuvars maddesi sadece dayanıklılık değil birden fazla unsur konusunda hanenize artı olarak yazılacak özelliklere sahiptir.

Belenco Kashmera White Avantajları Nelerdir?

Kuvarsın Türkiye’nin yer altı kaynakları arasında geniş bir havzaya sahip olduğunu söylemek mümkündür. Çok sayıda bulunması tezgah yapımında kullanılmasına sebep olmaktadır. Oluşturduğu avantajlar neticesinde firmamızdan da çok sayıda talep gelmektedir.

1- Leke Tutmaz

Tezgah kullanımında kişileri en çok endişelendiren konuların başında leke bulunmaktadır. Özellikle Belenco Kashmera White mutfak tezgahı olarak tercih edildiği için birçok işlem üzerinde yapılmaktadır. Açık renkli bir yapıya sahip olması leke konusunda tedirginlik yaratsa da leke tutmayan bir yapısı mevcuttur.

2- Kolay Temizlenir

Leke tutmaz özelliği sayesinde temizliği giderek kolaylaştırmaktadır. Günlük temizlik tezgahınızın istediğiniz yapıda bulunmasını sağlamak için yeterli olacaktır. Herhangi bir ekstra malzeme ya da uğraş sergilemenize gerek yoktur. Mutfakta temizlik için geçireceğiniz zaman bu sayede azalmaktadır.

3- Estetik Görünüm Sağlar

İster mutfak tezgahı ister banyoda kullanım sağlayın, dekoratif anlamda Belenco Kashmera White ayrı bir yere sahiptir. Açık renkli dekorasyonlarda tam olarak uyum sağlamaktadır. Farklı dekoratif parçalar ya da mobilyalar ile kolay uyum da sağlamaktadır. Estetik amaçları gerçekleştirme gibi avantajları bulunmaktadır.

4- Belenco Kashmera White ile Uzun Süreli Kullanım

Ev ya da iş alanlarında tercih edilen kimi malzemeler sık değişime uygun olmamaktadır. Gerek değişim zorluğu gerekse masrafından dolayı uzun süreli kullanım herkes tarafından talep edilmektedir. Kuvars taşın sahip olduğu özellik sayesinde Kashmera White uzun süreli kullanımı sizler için sunmaya devam ediyor.

5- İnsan Sağlığına Uygun Üretim

Kullanılacak tüm malzeme ve eşyaların insan sağlığına uygun olması gerekmektedir. Belenco Kashmera White tamamen insan sağlığına uygun malzemelerle üretilmiştir. Üretilen bu tezgahların ister çocuk ister yetişkinler tarafından kullanılması mümkündür. Herhangi bir şekilde zararı, temas durumunda yan etkisi bulunmamaktadır.

Kashmera White Tezgah Kullanım Alanları Nelerdir?

Belenco markasına ait tüm model ve ürünler genel olarak çok farklı alanlarda kullanıma uygun olmaktadır. Kuvars maddesinden işlem neticesinde elde edilen tezgahlar elbette ilk olarak mutfaklarda yerini almaktadır. Mutfak tasarımlarınızda siz de Taş Art aracılığıyla tercih edebilirsiniz.

Mutfak tezgahı dışında banyolarda da kullanım imkânı mevcuttur. Banyolarınızda ister yerde ister lavabo üstünde yer verebilirsiniz. Özellikle açık renk sahibi olduğu için Belenco Kashmera White, küçük boyutlu banyolarda gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Ev Dekorasyonunuzu Oluştururken Taş Art Size Yardımcı Oluyor!

Taş Art, çeşitli tezgah modelleriyle her tarzı evinize taşımaya devam ediyor. Kashmera White Belenco ürününü de kısa sürede temin etmenizde yardımcı oluyor. Eğer siz de kısa sürede kaliteli bir tezgah arayışındaysanız çok rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Tezgah tasarımı, tezgah teslimatı konusunda yılların verdiği tecrübeden yararlanan Taş Art, Belenco ürünlerini başta İstanbul olmak üzere farklı şehirlere de iletmektedir. Tek yapmanız gereken seçtiğiniz model için firmayla iletişime geçmektir. Site üzerinde yer alan telefon numarasından siz de kısa sürede ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Belenco Kashmera White Fiyatı Ne Kadar?

Kashmera White 4123 fiyat bilgisi en çok merak edilen konuların başında yer alıyor. Görüntüsüyle etkilenen kişiler doğru bir firma kadar uygun fiyatlara erişmek istiyor. Elbette bu arayış oldukça normal karşılanmaktadır. Üstelik bu iki talebi tek bir adresten de elde etmek mümkündür. Tabii ki Taş Art firmasından bahsediyoruz!

Tezgah modeli evinizin ölçülerine göre hazırlanarak en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırılmaya çalışılıyor. İster Belenco Kashmera White ister farklı bir model ürün olsun. Temelde müşteri memnuniyetini kazanmaya çalışan firma, her cebin dostu olacak fiyat bilgisi oluşturmaktadır. Firma ile iletişime geçerek siz de güncel fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.

Belenco Kashmera White Mutfak ve Banyo örnekleri için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

 
 
Belenco Kashmera White Özellikleri
Belenco Kashmera White
Belenco Kashmera White Mutfak Tezgahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara