Belenco Carola

Belenco Carola

Belenco Carola altın rengi damarları ile mutfağında ve evinde şıklık arayanların vazgeçilmezi haline geldi! Belenco, tezgah üretimi konusunda oluşturduğu kaliteyi müşterilerine sunmaya devam ediyor. Çok dikkat çeken Belenco Carola da bu ürünlerin başında yer alıyor. Taş Art firması olarak sizlerle bu güzel ürünü buluşturmaya devam ediyoruz.

Ülkemiz genelinde bazı yer altı kaynakları konusunda zengin olduğumuzu söylemek mümkün. Mermer de sık çıkarılan değerli yer altı kaynakları arasında bulunuyor. Mermerin işlenmesiyle birlikte evlerde ve iş alanlarında kullanılabilecek tezgah modelleri de ünlü markalar tarafından satışa sunuluyor.


Belenco Carola 5114 Nedir?

Belenco Carola 5114, Belenco markasına ait iddialı ürünler arasında bulunuyor. Mevcut model açık renk dekorasyonlarında tezgahta yerini alıyor. Oldukça şık görünümüyle ortama ferahlık kattığını söylemek yanlış olmayacaktır. Üstelik mutfak gibi alanlarda temizlik ve hijyen görüntüsünü de tamamlamaktadır.

Carola Belenco doğal damarlı görünümüyle estetik bir güzellik sunuyor. Üstelik damarlı görünümünü alışık olduğumuz renklerden değil, nadir bulunan altın sarısı rengiyle sağlıyor. Bu açıdan bakıldığında özellikle mutfak dekorasyonunda altın rengini seçmek isteyenlere bir imkân tanıyor. Taş Art firması olarak bizler de sizlere bu güzel ürünü kısa sürede sahip olma fırsatı yaratıyoruz.

Carola Belenco Nerelerde Kullanılır?

Belenco markasından çıkan birçok ürün farklı alanlarda kullanılabilme potansiyeline sahiptir. Markanın kalitesi uzun süreli kullanıma da uygun olduğundan müşterilerimiz tarafından başta mutfak olmak üzere farklı amaçlara da hizmet ettiğini söylemek mümkündür. Belenco Carola, açık rengi ile yine farklı bölümlerde kullanılmaya müsaittir.

Akıllara ilk olarak Belenco tezgah kullanım alanları arasında mutfaklar geliyor. Kullanım alanları arasında:

  • Mutfak,
  • Banyo,
  • Kimi işlenmiş aksesuarlar,
  • Otel girişleri,
  • Hamamlar,
  • İş-ofis alanları gibi çeşitli noktalar bulunmaktadır.

Siz de ihtiyacınız olan herhangi bir alanda Belenco Carola şıklığından yararlanabilirsiniz. Taş Art firmamızla iletişime geçerek ihtiyacınız olan boyutları iletmeniz yeterli olacaktır.


Belenco Carola Özellikleri Nelerdir?

Kuvars taşından üretilmiş olan Carola 5114, Belenco markası aracılığıyla satışa sunulmaktadır. Granit taşlara göre neredeyse 5-10 yıl gibi ciddi bir dayanıklılık söz konusudur. Kullanıcılar tarafından daha uzun süreli kullanım imkânı elde edilmektedir.

Belenco Carola aynı zamanda kuvars taşının bir diğer özelliği olan hijyenden de yararlanır. Kuvars taşlar yüzeyi gereği çok rahat temizlik yapılmasını sağlar. Özellikle mutfak tezgahı olarak kullanılan Carola üzerinde ciddi kimyasallar kullanmaya gerek duyulmaz. Kolay bir işlemle temizlik yapılabilmektedir.


Belenco Carola Avantajları Nelerdir?

Kullanıcılar tarafından tercih edilen Carola ürünü birçok avantajıyla övülmektedir. Marka tarafından olmak üzere Taş Art olarak müşterilerimize de birçok avantaj sunabilmekteyiz. Ürünün oluşturulma sırasında tercih edilen işlemleri avantaj sayısında ciddi bir imkân sağlamaktadır.

Temizlik, mutfak tezgahlarında vazgeçilmez bir unsurdur. Belenco Carola ürünü ile temizlik konusunda kolaylık sunuyor. Daha önce de bahsedildiği üzere kuvars taşların kolay temizlenebilir olması bulunuyor. Bu üründe leke tutma yapmaz bu yüzden çok rahat kullanım sağlar.

Estetik görünümüyle ciddi bir avantajı diğer ürünlere nazaran elde ediyor. Açık renk mutfak dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Ancak siyah ve koyu renk tonuna sahip dolaplarla da kolay dekore edilebilmektedir. Burada kullanıcıların dekorasyon zevki etkili olmaktadır.

Belenco Carola, uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Oluşturulduğu taş sayesinde yıllarca kullanılmaması için bir sebep yoktur. Özellikle mutfak tezgahları sürekli değiştirilmeyi düşünülen parçalar değildir. Ömürlük kullanım beklenir. Siz de Taş Art aracılığıyla bu modeli temin ederek uzun süreli kullanabilirsiniz.


Belenco Perla White mı Belenco Carola mı Kullanmalıyım?

Belenco markasından çıkan farklı modelde tezgahlardan bahsedebilmek mümkün. En az Belenco Carola kadar Belenco Perla White tezgahları da kişilerin dikkatini çekiyor. Üstelik uluslararası alanda ödüllü olan Perla modeli bu açıdan ön plana da çıkıyor.

Belenco Perla ile ilgili detaylı açıklamarı incelemek için https://www.tasartmermer.com/belenco-perla/ linkinden ulabilirsiniz.

Kişilerin alışveriş esnasında Carola mı Perla mı gibi ikilemlerde kaldığı görülüyor. Taş Art olarak her iki modelinde satışını sizlere yapmaktayız. Perla da açık renkli bir tezgah olduğundan sıklıkla tercih ediliyor. Carola, Perla modelinden sadece altın sarısı damarları ile ayrılıyor. Dekorasyon ve ilginize göre görselleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.


Belenco Katalog ile İncelemenizi Yapın!

Belenco çeşitli tezgah satışına devam eden kaliteli bir marka olmaktadır. İster mutfak ister banyo olsun tercih edebileceğiniz tüm tezgah modellerini incelerseniz dekorasyonunuz da buna uygun olacaktır.

Taş Art sitemiz üzerinde siz de Belenco kategorisi altından tüm Belenco modellerine erişebilirsiniz. Belenco Carola dahil tüm bu modeller sayesinde kolaylıkla uyum sağlayacak tezgahı bulabilirsiniz. Kısa sürede inceleme kadar kısa sürede teslimat için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Belenco Ürünleri için https://www.tasartmermer.com/belenco-tezgah/ linki tıklayınız.


Belenco Carola Fiyat Bilgisi

Carola Belenco ürünü diğer tezgah modellerinde olduğu gibi metrekare bazında hesaplanarak bir fiyatlandırma oluşturulmaktadır. Carola fiyatları konusunda güncel bilgiyi firmalar aracılığıyla elde edebilmeniz mümkündür. Taş Art çalışanlarımızla telefon numarası aracılığıyla iletişime geçerseniz Carola başta olmak üzere tüm tezgah modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Belenco Carola Tezgah çalışmalarımızı Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Belenco Carola Mutfak Tezgahı
Belenco Carola 5114
Belenco Carola Tezgah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara