Calacatta Veneto Tezgah
Calacatta Veneto Fiyat
Calacatta Veneto 9119
Calacatta Veneto
Belenco Calacatta Veneto - Taş Art Mermer
Belenco Calacatta Veneto Özellikleri
Belenco Calacatta Veneto Fiyat
Belenco Calacatta Veneto 9119
Belenco Calacatta Veneto Mutfak Tezgahı

Belenco Calacatta Veneto

2020 yılının dört tasarım ödülünü birden almış Belenco Calacatta Veneto, mutfak başta olmak üzere farklı birçok alanda yerini almaya devam ediyor. Belenco’ya dair çeşitli tezgah modellerinin ödül alması alışılmış bir durumdur. Çünkü marka günümüzde en kaliteli ve kullanım uygun tezgah modellerini siz kullanıcılara sunuyor.

Taş Art tarafından satışa sunulan tezgah modellerinin arasında Calatta Veneto tezgah olmaması beklenemezdi. İhtişamlı ve oldukça kolay kullanılan bu modelde istediğiniz tüm ayrıntılar mevcut! İster mutfak tezgahı olarak isterseniz otellerde karşılama resepsiyonlarında kullanabilirsiniz. Uygun kesim ve boyutları ile alana istediğiniz ferahlığı katacaktır.

 

9119 Calacatta Veneto Nedir?

Beyaz zemin üzerine yayılan gri damarların yoğunluğu ve kalınlığı, Calacatta’yı diğer beyaz damarlı ürünlerden ayıran en belirgin özelliktir. Calacatta’dan esinlenen Calacatta Veneto Mutfağınızda modern anlayışını farklı boyutlara taşıyor. Belenco’nun en prestij serisi arasında ilk sırada yer almaktadır.

Belenco bünyesinde satışa sunulan tezgah modellerinden sadece birisidir. Çoğu zaman açık ve ferah alanlar oluşturmak amacıyla kullanılır. Renk ve desenleri ile Belenco Calacatta Veneto, hız kesmeden dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Öyle ki kendisi Almanya’da dört farklı tasarım ödülüne layık görülmüştür.

Belenco Calacatta Veneto, 9119 koduyla satılmaktadır. İnceleme yapmak istediğinizde kataloglardan bizzat bu numara ile erişebilirsiniz. Peki Calacatta Veneto hangi ödülleri almaya hak kazandı? İşte aldığı ödüller:

  • German Desing Award,
  • German Innovation Award,
  • Iconic Awards
  • Innovative Interior tezgah modelinin layık görüldüğü ödüller arasında bulunuyor.

2020 yılında kazandığı bu ödüller ile ilk dikkati üzerine çeken tezgah modeli günümüzde de azalmayan bir talebe sahiptir.


Belenco Calacatta Veneto Özellikleri Nelerdir?

Kuvars taşının işlenmesi ve sanatın da içine eklenmesiyle ortaya çıkan Calacatta Veneto hakkında çeşitli özelliklerden söz etmek mümkündür. Görünüm olarak kalın ve hareketli koyu çizgilere sahiptir. Doğal damar olarak da adlandırılan bu yapılar, tezgahın düz ve basit görünümünü ortadan kaldırmaktadır.

Belenco Calacatta Veneto özellikleri arasında elbette sadece görünüm özelliği bulunmamaktadır. Kuvars olmasından dolayı diğer tezgah modellerine kıyasla daha dayanıklıdır. Kullanım ömrü dayanıklılığına bağlı olarak artmaktadır. Kişilerin kullanım alanına göre bu yüzden sık tercih edilir. Herhangi bir şekilde kırılmaz, yıpranmaz, yarı yolda bırakmaz. Ömürlük kullanıma sahiptir.

Diğer Belenco modelleri için Belenco Tezgah sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Belenco Calacatta Veneto Neden Kullanılmalı?

Kullanılacak tezgah modelleri için estetik görünüm elbette önemlidir. Fakat dış görüntü tek başına yeterli değildir. Calacatta Veneto için geçerli görebileceğiniz farklı sebepler de bulunmaktadır. Bahsedilecek bu sebepleri öğrendiğinizde neden tercih etmeniz gerektiğinizi daha iyi anlayacaksınız.


1- Çizilmeye Dayanıklı

Belenco Calacatta Veneto, kuvars yapısının hakkını sonuna kadar vermektedir. Tezgah üzerinde özel makinelerle çok ağır işlemler yapılmadığı müddetçe herhangi bir çizilmenin oluşması mümkün değildir. Mutfak tezgahlarında yemek yaparken ya da silme esnasında çizik oluşturamazsınız. Kişisel gücünüz buna yetmeyecek kadar sağlam ve çizilmeye dayanıklı bir tezgahtan söz ediyoruz.


2- Kırılma-Kopma Dayanıklılığı

Mutfak tezgahı modelleri Taş Art aracılığıyla elde edilirken tarafımıza en çok yöneltilen konuların başında kırılma ihtimalleri bulunmaktadır. Her model için kırılma dayanıklılığından bahsedebilmek belki mümkün değildir. Ancak Belenco’nun Calacatta Veneto başta olmak üzere tüm modellerinde kırılma-kopma dayanıklılığı bulunur.


3- Kimyasal Temizlik Ürünlerine Dayanıklılık

Tezgah temizliği hangi alanda kullanıldığı fark edilmeksizin oldukça dikkat edilen bir özelliktir. Tercih edeceğiniz Belenco Calacatta Veneto tezgah modelinde istediğiniz temizlik ürününü kullanabilirsiniz. Kimyasal temizlik malzemelerinden herhangi bir şekilde etkilenmez. Yüzeyi zarar görmez, incelmez.


4- Sıvı Emmez – Gözeneksizdir

Tezgah kullanırken sıvı emmemesi oldukça kritik bir noktadır. Genelde ahşapların su çekmesi beklenirken oluşturulan tezgah modelleri kaliteli olmadığı müddetçe içerisine suyu emecektir. Oluşan bu sıvı birikmesi mermere zarar verebilmektedir. Görünümünde bozukluğa da sebep olacaktır. Ancak Calacatta Veneto herhangi bir şekilde sıvı emmez. Çünkü gözeneksiz bir tezgah modelidir.


5- Belenco Calacatta Veneto Kolay Temizlenir

Başta Belenco Calacatta Veneto olmak üzere tüm tezgah modelleri için kolay temizlenebilir olması oldukça önemlidir. Kişilerin kullanım esnasında temizlik için ciddi bir efor sarf etmek istemediği bilinir. Kuvars yüzeyli Calacatta Veneto, sizlere hijyen kolaylığı sunmaya devam ediyor.

Günlük temizlik işlemleri Calacatta Veneto için yeterli olacaktır. Islak bir bezle tezgahın üstünden geçerseniz herhangi bir şekilde leke kalmayacağını görebilirsiniz. Çünkü Belenco’ya ait tüm tezgah modellerinde leke tutmama özelliği bulunur. Bu da farklı alanlarda tercih edilmesine sebep olmaktadır.


Belenco Calacatta Veneto için Tercihiniz Taş Art Olmalı!

Taş Art olarak, tezgah ihtiyaçlarınızı sizler için karşılamaya aktif olarak devam ediyoruz. Başta İstanbul Ümraniye olmak üzere tüm ilçe ve şehirlere hizmetlerimiz bulunmaktadır. İhtiyacınız olan modeli ve boyutları belirttiğiniz takdirde kısa sürede tezgahlarınız kullanıma hazır hale getirilecektir. Böylece siz de hayalinizdeki yaşam alanlarını oluşturabilirsiniz.


Belenco Calacatta Veneto Fiyat Ne Kadar?

Mutfak ya da banyo tezgah modelleri arasında bulunan Calacatta Veneto fiyatı hakkında net bilgi vermek imkânsızdır. Çünkü satın alıp kullanacağınız alana göre tezgahın boyutu değişecektir. Firmamıza yönlendireceğiniz boyuta göre sizlere bir fiyat teklifi sunulmaktadır. Böylece en güzel fiyatlarla doğrudan alışverişin tadını çıkarabiliyorsunuz.

 

Belenco Calacatta Veneto örnek görseller için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Belenco Calacatta Veneto

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara