Belenco Retro

Belenco Retro

Belenco Retro tarzı ile yaşam alanınıza şıklık katmaya ne dersiniz? Belenco, şüphesiz tezgah ve tasarım anlamında kişilere değişik fırsatlar sunuyor. Sahip olduğu farklı renk ve desenleri ile kullanıcıların yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Hem estetik anlamda tasarımları hem de sağlam olması kullanış ihtimallerini giderek arttırıyor.

Belenco’nun sahip olduğu iddialı tarzlarından birisi de Retro! Özellikle tek renk görünümden sıkılıp tezgahlarında ufak dokunuşlarla iki farklı rengin ahengini yakalamak isteyenlerin başlıca tercihleri arasına giriyor. Başta mutfaklarınız olmak üzere siz de bahsedeceğimiz Retro Belenco modelini değişik yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz.


Belenco Retro Nedir?

Siyahın cazibesinden vazgeçemeyen ancak tamamen karamsar da olmak istemeyenlerin tercihi Belenco Retro oluyor. Neden mi? Çünkü bahsedeceğimiz bu modelde siyah zemin üstünde adeta dans ederek uyum yakalayan beyaz çizgileri göreceksiniz.

Siyah mutfak tezgahı arayanların başlıca tercihleri arasına girecek bu modelde, beyaz doğal damarlı görüntüye şahit olacaksınız. Beyazlığın bir şerit halinde değil de daha doğal yapısıyla oluşmuş olması da mutfağınızda ya da televizyon ünitenizde sizlere daha uyumlu bir hava yakalama konusunda yardımcı olacaktır.

Belenco Retro Tezgah Modelleri
Belenco Retro Tezgah Modelleri

 

Belenco Retro Özellikleri Neler?

Mutfak Tezgahları arayışında olanların yaptığı araştırmalarla Belenco markasının çok iddialı ve önerilen bir marka olduğunu görmesi muhtemeldir. Çünkü bu markaya ait tezgah modellerinin yapımında doğal kuvars taşlar kullanılmaktadır. Yeraltından elde edilen kuvars taşlarının işlenmesi ile bir tezgah modeli için ihtiyacınız olan tüm özellikler bir araya gelecektir.

Belenco Retro da diğer Belenco tezgah modelleri için geçerli olan ortak özelliklere ve avantajlara sahiptir.


1- Rahat Kullanım Sunar

Mutfak ya da banyo fark etmeksizin kullanacağınız tezgah modellerinde rahat kullanım hedefleyebilirsiniz. Elde edeceğiniz bu kolay kullanım; en başta kurulum kolaylığı sonrasında ise pratik yaşam standartları sunması ile alakalıdır. Belenco tezgah modellerinde buna rahatlıkla erişebilirsiniz.


2- Uygun Fiyatlandırma

Belenco Retro modeli kendisine benzeyen modellerle hem kalite  hem de fiyatlandırma konusunda kıyaslandığında belirli üstünlükler elde etmektedir. Öncelikle kalite açısından kuvars taştan yapılmış olması ciddi anlamda bir avantaj sağlar.

Kalitesiyle bilinen Retro bu kaliteye rağmen diğer taşlara nazaran daha uygun fiyatlı olmasıyla da tercih edilir. Elbette her kalitenin bir fiyatlandırması mevcuttur ancak cebe uygun fiyatları Taş Art aracılığıyla elde edebilirsiniz.


3- Antibakteriyel Özelliği Bulunur

Hijyen konusu her yaştan bireyin dikkat etmesi gereken temel unsurlardan birisi olsa da özellikle temizlik ile zaman harcamamak istenir. Zaman gibi değerli bir şeyi temizlikle harcamak ister misiniz? Eğer cevabınız hayır ise gönül rahatlığıyla Belenco Retro modeline göz atmalısınız.

Bilmelisiniz ki, kuvars taşıyla yapılan bu tezgahların antibakteriyel özelliği bulunur. Bahsedilen bu özellik sayesinde herhangi bir şekilde ciddi kir ve lekelerle karşılaşmazsınız. Leke tutmaz, oluşan kirlerden de ciddi bir çaba sarf etmeden kurtulabilirsiniz. Böylece zamanınız tamamen size kalır.


Belenco Katalog ile Renk ve Modelinizi Belirleyin!

Tezgah tercihinizi Belenco üzerinden yapmak istiyorsanız bir katalog incelemeniz iyi olacaktır. Belenco Retro başta olmak üzere diğer tüm renk ve modeller için sayfamızda yer alan Belenco tezgah kısmından inceleme yapabilirsiniz. Böylece kararınızı daha kolay ve emin bir şekilde verebilirsiniz.

Diğer belenco ürünlerini incelemek için https://www.tasartmermer.com/belenco-tezgah/ linkinden ulaşabilirsiniz.


Belenco Satış Noktaları Neresi?

Retro modeli ya da diğerleri, beğendiğiniz bir Belenco tezgah modelini en rahat hangi firmadan temin edebilirsiniz? Elbette Taş Art! Taş Art firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde kısa sürede dilediğiniz modeli temin edebilirsiniz. Böylece uygun fiyatlarla tezgahınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Beğendiğiniz tezgah modeline sahip olmak adına telefon numarası aracılığıyla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Retro Belenco Tezgah Yorumları

Belenco Retro modeli son zamanlarda çıkan güncel modellerden birisidir. Bu yüzden çok geniş bir kullanıcı yorum yelpazesi ile karşılaşmanız mümkün olmayabilir. Fakat Taş Art olarak müşterilerimizden gelen dönüşlere göre söyleyebiliriz ki memnun olan kullanıcıların sayısı gün geçtikçe artmaktadır.


Belenco Tezgah Fiyatları 2022

Firmamızda en sık karşılaştığımız konular arasında Belenco tezgah fiyatları bulunmaktadır. Tezgah almadan önce modele dair bilgi almak oldukça normaldir. Fakat tek başına tezgah ücretleri incelenerek karar vermemelisiniz. Her kalitenin bir bedeli olduğunu unutmadan kalite bazında değerlendirme yapmanız daha doğru olacaktır.

Belenco Retro fiyatları 2022 yılında fiyat güncellemesi ile müşterilere satışa sunulmaktadır. Metrekare bazında uygun fiyatlar için Taş Art ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlere güncel fiyatlar ve teklifler sunularak ihtiyacınızı gidermek adına satış stratejisi sürdürülür.

Belenco Retro Tezgah modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Belenco Retro Mutfak Tezgahı
Belenco Retro Tezgah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara