Belenco Aspendos Tezgah

Belenco Aspendos

Belenco Aspendos kuvars temelli tezgah modelleri arasında yeni gözdelerin arasında yerini alıyor! Mutfak tezgahı almayı düşünüyor ve hangi modeli tercih edeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız mutlaka bu modele göz atmalısınız. Doğal kuvars taşından yapılmış olması sizlere bir tezgah kullanırken sayısız avantajı elde etmeyi sağlıyor.

 

Belenco Aspendos Nedir?

6229 koduyla satışa sunulan Belenco Aspendos, modern tezgah modellerinden birisidir. Beyaz kuvars taşından elde edilen bu modelde doğal damarlı bir görünüm elde edeceksiniz. Beyazın üzerine doğal ve estetik şekilde dağıtılmış siyah çizgiler inanılmaz bir görüntüye sahip. Özellikle iki renkli mutfak dekorasyonu oluştururken bu özellik sizlere yardımcı olacaktır.

Aspendos, Belenco’nun ürettiği belki de en estetik modellerinden birisi. Son dönemin en sık kullanılan ve tercih edilen modellerinden olmasına şaşırmamak gerekiyor. Çünkü bu model başta Belenco mutfak tezgahı olmak üzere çeşitli alanlarda kullanılabilme imkânına sahip. Otellerde misafirlerinizi karşılarken marka değerinize uygun şık bir karşılama ortamını da Aspendos ile rahatlıkla yakalayabilirsiniz.

 

Belenco Aspendos Özellikleri Nelerdir?

Kuvars taştan üretilmiş modelleriyle ünlü olan Belenco, bu taş sayesinde farklı özelliklerden günümüzde bahsedebilmek mümkün. Ancak ilk olarak kuvars taşı tanımak gerekir. Kuvars taş Türkiye’de de olmak üzere yer altından elde edilir. Bu taşların yapısı gereği oldukça sert olduğu görülür. Belenco Aspendos da bu sertliğe ve dayanıklılığa sahiptir.

Mutfak ya da banyo tezgahı nerede kullanıldığı fark etmeksizin bir tezgahın en değerli özelliği şüphesiz sert ve dayanıklı olmasıdır. Kullanım alanı değişiklik gösterse de oluşabilecek darbelere, ağırlıklara karşı sert ve güçlü olması beklenir. Aspendos tezgah da tam olarak size bunu sağlıyor. Darbelere karşı herhangi bir şekilde çizilme ya da çatlama göstermez.

Belenco Aspendos özellikleri incelendiğinde karşımıza bir diğer temel özelliği çıkıyor: antibakteriyel olması. Antibakteriyel tezgahlar her taştan yapılmış tezgahta bulunmaz. Bu kuvarsın bir özelliğidir. Kuvars taşların bakteri tutmama gibi bir avantajı mevcuttur. Özellikle mutfak tezgahı olarak kullanacağınız Aspendos modeli böylece size büyük bir kolaylık da sağlayacak.

Kullanıcıların en çok tezgah temizliği konusunda endişe ve kaygıları bulunuyor. Halbuki doğru model tercih edildiği müddetçe bu tarz sıkıntıların oluşması mümkün değil. Nasıl mı? Anti-bakteriyel olması ve kolay temizlenebilir olması bir tezgahı diğerlerinden ayıracaktır. Yeni nesil üretilmiş Aspendos modeli de sizlere kolay ve yormayan bir temizlik vaadinde bulunuyor.

 

Belenco Aspendos Neden Kullanmalısınız?

Daha önce bahsedilen Belenco Aspendos özellikleri aslında kullanmanız için gösterilen sebeplerden bazılarıdır. Ancak Aspendos’u almak için tek sebebiniz bunlar da değil. Öncelikle ilk görünüş bir tezgahın temel özelliğidir. Her ne kadar dayanıklı, ısıya karşı kuvvetli olsa da görünüş olarak içinize sinmeyen bir tezgahı tercih etmezsiniz.

Doğal olarak estetik olarak güzel görünen bir modele yönelim sağlarsınız. Açık tonlarda bir mutfak ya da banyo tasarımı düşünüyorsanız o zaman Aspendos size yardımcı olacaktır. Kuvars ile estetik birleşmenin sonucunda resmen bir sanat ortaya çıkıyor. Dağılan çizgilerin ahenkli ve dalgalı olması ortama farklı bir hava katacaktır.

 

Belenco Aspendos için Taş Art’ı Tercih Edebilirsiniz

Belenco Aspendos her ne kadar çok yeni bir model olsa da kişilerin beğenisi fazlasıyla kazandığından dolayı satış rekorlarına doğru gidiyor. Ancak her tezgah satış noktasında Aspendos modeline denk gelmeniz mümkün değil. Bu yüzden tezgah modelleri konusunda baş yardımcınız olan Taş Art ile iletişime geçmeniz sizin için önemli olacaktır.

Taş Art, başta mutfak tezgahı olmak üzere herhangi bir alanda kullanılacak tezgah ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayacaktır. Başta Aspendos olmak üzere diğer modellere de göz atmak için sayfada gezinebilirsiniz. Aspendos için sipariş vermek üzere telefon numarasından ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır.

 

Belenco Katalog ile Farklı Modellere Göz Atın!

Belenco’ya ait çeşitli mutfak tezgah modellerinden söz edebilmek mümkün. Eğer kararsızsanız bu noktada katalog incelemesi yapmanız en doğrusu olacaktır. Eğer İstanbul içinde yaşıyorsanız, Ümraniye’de bulunan Taş Art mağazasını ziyaret edebilirsiniz. İnternetten kısa sürede bakmak isterseniz ‘Belenco kategorisinden farklı Belenco modellerine de göz atabilirsiniz.

 

Belenco Tezgah Fiyatları Ne Kadar?

Her alışverişte olduğu gibi Belenco Aspendos ya da diğer modelleri almadan önce tezgah fiyatları konusunda bilgi almak en doğal hakkınız. Ancak bu konuda net, keskin çizgilerle belirlenmiş bir fiyat listesi oluşturmak oldukça zordur. Her modele, markaya ve hatta kullanılan temel yapı taşına göre fiyatlandırmalar değişiklik gösterir.

 

Belenco Aspendos Fiyatı Ne Kadar?

Eğer Aspendos modelini alarak mutfağınızda ya da kullanacağınız herhangi bir alanda şıklık yaratma konusunda kararlıysanız, telefon numarasından Taş Art’a ulaşabilirsiniz. Böylece tercih edeceğiniz bu modele ait metrekare fiyatları sizlerle direkt olarak paylaşılacaktır. Aynı zamanda boyutuna göre iletilen teklifleri değerlendirdikten sonra kabul etmeniz doğrultusunda kısa sürede iletilmeye hazır hale getirilecektir.

Belenco Tezgah modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Belenco Aspendos
Belenco Aspendos Mutfak Tezgahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara