Marmara Mermer

Marmara Mermer

Marmara Mermer, özellikle Türkiye için oldukça önemlidir. Mermer konusunda çok geniş bir rezerve sahip olan ülkemizde hem yurt içi hem de yurt dışı satışı için mermer çıkarılmaktadır. Mermerin en çok çıkarıldığı alanlardan birisi ise Mermer/Marmara Adası şeklinde bilinir.

Mermer ya da Marmara Adası, asıl noktası Bursa olmak üzere civarını kapsamaktadır. Marmara adasında en çok mermer çıkarımı yapılır. Çıkarılan mermerler işlenmek üzere firmalara satılır. Firmaların kendi imkânları doğrultusunda genellikle mermerlerle mutfak tezgahı modelleri çıkarılmaktadır.


Marmara Mermer Nedir?

Marmara Mermer temelde bir mermer markasıdır. Mermerden üretilen tezgahların satışı sunulmaktadır. Türk markası olmasından da ötürü kullanıcılar tarafından tercih edilir. Yalnız sadece mutfak tezgahı kullanımı kafanızı karıştırmasın. Büyük ve bilinen otellerde de bu tezgah modellerine denk gelmeniz mümkün.

Taş Art tarafından mermer tezgah modelleri de sizler adına satışa sunuluyor. Eğer siz de banyo, mutfak ya da tasarım adına ihtiyaç sahibiyseniz firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Böylece kısa sürede istediğiniz modeller elinize güvence ile ulaşır.

Diğer mermer ürünlerimizi incelemek için Mermer Çeşitleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Marmara Mermeri Özellikleri Nelerdir?

Alacağınız Marmara Mermer özellikleri arasında çeşitli avantajlar söz edebilmek mümkündür. Hem firmamız tarafından hem de kullanıcı deneyimleri bazında bu özellikleri duyabilirsiniz. İşte mermer tezgah modellerinin genel özellikleri!


1- Hijyeniktir

Tezgah kullanımında temel olarak hedeflenen özelliklerden birisi hijyenik olmasıdır. Uzun süre kullanılan tezgahların leke tutmasından ötürü estetik olarak bozulmalar meydana gelebilir. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak adına siz de mermer tezgah modellerine göz atabilirsiniz. Kolay silinebilir ve temizlenebilir.


2- Isı ve Kuvvete Dayanıklıdır

Bir mermerin belki de en çok normal karşılaşılan özelliklerinden birisidir. Mermerden üretilen tezgahlarda dayanıklılık üst seviyededir. Herhangi bir şekilde ısıdan etkilenmesi ve bozulması meydana gelmez. Böylece size rahat bir kullanım sunar.


3- Estetik Yapıya Sahiptir

Estetik görünüm mutfak dekorasyonu sırasında talep edilen türlerden birisidir. Marmara Mermer kapsamında üretilen tezgah modellerinde birden fazla çeşit skalası sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz mutfak tezgah modeline göre tercihinizi yapabilirsiniz. İster açık renkli ister koyu tabanlı tezgah modelleri mevcuttur.


4- Yıllarca Kullanabilirsiniz

Mutfak tezgahları başta olmak üzere banyoda kullanılan tezgahların da kısa süre kullanılması talep edilmez. Alınacak tezgahların mümkün olduğunca çok uzun süreli olması hedeflenir. Böylece hem maliyet hem de uğraş konusunda avantaj elde edilmeye çalışır. Eğer siz de bir alışverişiniz ile bir daha tezgah ihtiyacınız oluşmasın isterseniz, Taş Art ile iletişime geçebilirsiniz.


5- Çevre Dostudur

Mermerin doğal olarak doğada bulunması ve kolay yollarla çıkarılması çevre dostu olmasını sağlar. Mermer tezgahları yaparken çevreye hiçbir şekilde zarar verilmez. Böylece mutfaklarınızda, otellerinizde doğa dostu modelleri bulundurabilirsiniz.

Marmara Mermer Fiyatları
Marmara Mermer Fiyatları

Marmara Mermeri Kaliteli mi?

Kalite konusunda Marmara Mermer modellerine rahatlıkla güvenebilirsiniz. Sadece Taş Art değil aynı zamanda bu tezgah modeli kullananlar tarafından olumlu dönüşler yapılır. Tercih edilen tezgah modellerine yönelik herhangi bir şekilde olumsuz yorumda bulunduğu görülmemiştir. Taleplere rahatlıkla cevap veren tezgah modellerine siz de göz atmaya başlayabilirsiniz.

 

Marmara Mermeri Çeşitleri Neler?

Marmara Mermer çeşitli tek bir tane olmadığı için bunları tek tek anlatmak oldukça zordur. Eğer siz de Marmara mermeri modellerini incelemek isterseniz ‘Mermer Çeşitleri’ sayfamıza göz atabilirsiniz. Aynı zamanda Taş Art firması ile iletişime geçmeniz doğrultusunda sizlere örnek modellerin katalogları da iletilmektedir.

 

Taş Art Marmara Mermer Modellerinde Kolay Satış İmkânı Sağlıyor!

Taş Art, tezgah konusunda ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. Eğer siz de mutfak tezgahında değişiklik yapmak istiyorsanız, Taş Art ile iletişime geçin. Böylece ister mermer isterseniz kuvars tezgah modellerine tek bir adresten ulaşabilirsiniz.

Farklı malzemelerden oluşmuş kalitesi ve estetik görünümüne güvendiğimiz tezgah modelleri sizler için satışa sunuluyor. İletişime geçip karar verdikten çok kısa bir süre sonra siparişleriniz gönderime hazır hale getirilir. İsterseniz mağazamızdan bizzat teslim alabilirsiniz.

 

Marmara Mermeri Fiyatları Ne Kadar?

Marmara Mermer modelleri fiyatları modelden modele ve talep edilen metrekare fiyatına göre değişiklik gösterir. Doğru ve net fiyatlandırma için önce modelinizi seçmelisiniz. Daha sonra telefon numaramızdan bizlere ulaşarak talep ettiğiniz metre kare boyutunu aktarın. Böylece sizlere güncel ve cebinize uygun fiyat tekliflerini sunalım.

 

Marmara Mermer ile ilgili çalışmalarımız için Instagram hesabımızı inceleyebilirsiniz.

Marmara Mermer Mutfak Tezgahı
Marmara Mermer Tezgah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara