Belenco Marquina Tierra Mutfak Tezgahı

Belenco Marquina Tierra

Belenco Marquina Tierra yaşam alanında ahenkle yer alan çizgiler ve aynı zamanda şıklık isteyenlerin tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Şüphesiz Belenco, mutfak tezgahı başta olmak üzere kuvars taşın kullanılabileceği tüm alanlar adına iyi işler çıkarıyor. Eğer siz de kuvars taşın bu asaletinden yararlanmak istiyorsanız, Marquina Tierra Belenco içinden tercih edebileceğiniz model.

Kuvars taşlar ülkemizden doğal olarak yer altından elde edilen özel taşlardır. Kuvarsın yapısı bilinen diğer taşlardan oldukça farklıdır. Farklı olması sahip olduğu özellikleri ve avantajları da beraberinde getirir. Satın alıp ister mutfak tezgahı olarak ister banyonuzda kullanabilirsiniz.

Müşterilerimiz tarafından Belenco Marquina Tierra televizyon ünitesi, masa ve tasarım alanlarında da tercih ediliyor. Taş Art olarak istenen boyut ve şekilde Belenco taşları özel olarak hazırlanıyor. Satın aldıktan sonra istediğiniz şekilde kullanabilir, bu güzelliği yaşam alanınızda bulundurabilirsiniz.

 

Belenco Tezgah Renkleri Arasında Farklılık İsteyenlere: Belenco Marquina Tierra

Marquina Tierre Belenco katalog arasında farklı renk ve desen arayanların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. Bu kuvars taşı ilk gördüğünüzde siyah bir tezgah olarak düşünebilirsiniz. Fakat üzerindeki desenlerin detayları onu diğerlerinden kesinlikle ayırıyor.

Siyah mermer üzerine işlenen keskin ve beyaz çizgilerin görünümü ortamın havasını değiştirecek düzeyde! Belenco Marquina Tierra bu anlamda özellikle beyaz renk dekorasyonda siyahla iddialı bir uyum yaratıyor. Bununla beraber yine koyu renkli dekorasyonlarda gerçekten mükemmel bir uyum sergiliyor.

 

Diğer mutfak tezgahları modelleri içeriğimizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 https://www.tasartmermer.com/mutfak-tezgahlari/ 

 

Belenco Marquina Tierra Neden Tercih Etmelisiniz?

Sadece Marquina Tierra değil genel olarak Belenco markasını tercih etmek için bile çok sayıda sebebiniz bulunuyor. Bahsedilecek bu özelliklerin temel sebebi doğal kuvars taşından yapılıyor olmasıdır.

 

1- Dekorasyona Uygun Estetik Görüntü

Estetik görünüm açısından Belenco Marquina Tierra oldukça uygun bir modeldir. Başta koyu tonlarda özellikle simsiyah bir görüntü için tercih edilebilir. Fakat yüzeyinde yer alan baskın ve silik beyaz damarların koyu dekorasyonlarda farklı bir renk uyumu yakalamak için de imkân sağlıyor.

 

2- Kolay Temizlik İmkânı

Doğal kuvars taşlarında hijyen rahat sağlanabilen bir unsurdur. Şayet antibakteriyel bir tezgah ya da dekorasyon malzemesi arıyorsanız mutlaka denemelisiniz. Tierra modelinde diğer Belenco tezgah modellerinde olduğu gibi temizlik için uzun süre harcamazsınız. Leke de tutmaz.

 

3- Belenco Marquina Tierra Son Moda Tasarımı Olarak Sunuluyor

Son yıllarda eğer dikkat ettiyseniz özellikle simsiyah bir dekorasyon türü ortaya çıktı. Beyaz ve açık renklerden ziyade bu renklerin alıcısı giderek artıyor. Sırf bu yüzden son moda tasarımı olarak  Marquina Tiearra’dan bahsedilebilir. Son moda olması da bu tezgahın özellikleri arasındadır.

 

4- Kaliteli ve Uzun Yıllar Kullanmaya Uygun

Genellikle alınacak tezgah modellerinde uzun süreli kullanım aranan şartlar arasındadır. Belenco Marquina Tierra uzun yıllar boyunca size eşlik edebilecek bir model. Kırılma, çatlama ya da herhangi bir şekilde ömrünü kısaltacak bir durumu bulunmaz. Siz sıkılıp, dekorasyonda değişikliğe gitmediğiniz müddetçe kullanıma uygundur.

 

Belenco Satış Noktaları Arayışına Taş Art ile Son Verin!

Doğru ve istenen düzeyde tezgah modeli bulmak kadar bu tezgahı satan doğru bir firma bulmak da oldukça önemlidir. Gerçek ve orijinal ürün satması kadar uygun fiyatlı olması, kısa sürede teslimatı sağlaması gerekir. Taş Art bu noktada senelerin tecrübesini sizlere sunmaya devam ediyor.

İster Belenco Marquina Tiearra isterseniz farklı model ve taştaki tezgahlar için Taş Art ile iletişime geçebilirsiniz. Mutfak tezgahı, banyo tezgahları, televizyon üniteleri ya da masalar… Evinizde, ofisinizde kullanabileceğiniz tüm bu ürünleri tecrübesiyle bilinen Taş Art firmasından kısa sürede elde edebilirsiniz.

 

Belenco Marquina Tiearra Fiyat 2022

Tüm tezgah modellerinde olduğu gibi Marquina Tiearra modelinde de fiyatlandırma metrekare başına hesaplanmaktadır. Metrekare olarak ne kadar ihtiyacınız bulunuyorsa gerekli olan boyutu ilettiğiniz takdirde sizlere kısa sürede güncel fiyatlardan ücretler sunulmaktadır.

Her kalitenin belirli bir dönüşü, fiyatlandırması olmaktadır. Belenco markasının bu anlamda gerçekten kaliteli bir marka olduğunu söylemek mümkün. Fakat boyutuna göre orijinal ve uygun fiyatlı Belenco Marquina Tiearra modeline ulaşmak için Taş Art firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Diğer Belenco Tezgah Renkleri için Belenco Tezgah Sayfamıza Göz Atın

Eğer siyah renk tezgah arıyorsanız Marquina Tiearra bir seçeneğiniz olabilir fakat tek tercih edebileceğiniz model değildir. Zira Belenco tarafından üretilmiş çeşitli renkte ve modelde tezgahlar mevcuttur. Siz de Belenco tezgah kategorisinden ya da sayfanın blog kısmından diğer modellere dair bilgi alabilirsiniz.

Belenco Marquina Tiearra Tezgah modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Belenco Marquina Tierra Tezgah
Belenco Marquina Tierra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara