Belenco Charmy Tezgah
Belenco Charmy Tezgah

Belenco Charmy

Belenco Charmy, tezgah modeli olarak tercih edilebilecek en estetik modellerden birisidir. Estetik, kullanışlı ve aynı zamanda uzun ömürlü bir tezgah arayışında mısınız? O zaman Belenco markasına ait tüm modelleri değerlendirebilirsiniz. Zira Belenco, mutfak tezgahı başta olmak üzere kuvars taşın kullanılabileceği her alanda iddialı bir şekilde bulunuyor.

Belenco’nun tüm modellerinin doğal ve özel bir taş olan kuvarstan yapıldığını belirtmek gerekiyor. Kuvars taşın özellikle tezgahlarda tercih edilmesinin bir sebebi var. Kullanıcılara uzun yıllar boyunca güven sunduğu görülüyor. Elbette tek özelliği bununla da sınırlı değil. Charmy Belenco tarafından kuvars ile yapılan tek modeli de değil üstelik.

Belenco Charmy Nedir?

Tezgah modellerini oluştururken farklı ana madde taşları kullanılır. Kuvars son dönemlerin en çok tercih edilen ve kalitesinden şaşmayan taşlardan birisidir. Belenco Charmy modeli ile tercih edenlere ciddi anlamda rahatlık sağlamaya devam ediyor. Charmy’nin diğer modeller arasında sıyrılmasını sağlayan tahmin edeceğiniz üzere estetik görünümünden kaynaklanıyor.

Charmy modelinde siyah kuvars taşının güzelliğinden yararlanılıyor. Simsiyah görünümünün üzerine işlenmiş olan beyaz renklerin adeta dansını görebilirsiniz. Keskin çizgilerden ziyade daha estetik ve rahat bir beyaz damarlı görünüm elde edilmiştir. Çok baskın olmamakla birlikte gözle görülebilen beyaz damarları birden fazla renk ile dekorasyon yaparken yardımcı oluyor.

Belenco Tezgah Renkleri Nasıl Seçilmeli?

Belenco Charmy ile son zamanlarda dikkat çekse de çeşitli renk skalasına sahiptir. Sahip olduğu birden fazla renk seçeneği özellikle evinde değişikliğe gideceklere kafa karışıklığı yaratmaktadır. Sadece ev değil, çalışma alanlarında da kullanılabilecek modelleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunuyor.

1- Belenco Charmy ya da Diğer Modellerin Kullanılacağı Ortam

Belenco modelleri başta mutfak tezgahı olarak kullanılıyor. Fakat bununla sınırlı olan bir durum değildir. Bu yüzden kullanılacak alanın önemi büyüktür. Tercih edeceğiniz modeli de buna göre tercih etmeniz gerekiyor. Örneğin kuvars taşının mutfakta kullanımı ile otellerde giriş resepsiyonlarında kullanımı farklılık gösterecektir.

2- Kullanılan Alanın Genişliği

Bu durum çoğu zaman kişinin ortamı nasıl göstermek istediğiyle alakalıdır. Belenco Charmy koyu renge sahip olduğu için küçük alanlarda kullanılması alanı daha küçük gösterecektir. Eğer küçük bir alana sahipseniz ve daha büyük görünmesini istiyorsanız daha açık Belenco mutfak tezgah modellerini tercih etmelisiniz.

3- Dekorasyon Bütünlüğü

Tezgah modellerinin seçiminde etkili olan bir diğer unsurda kişinin aklında bulunan dekorasyondur. Eğer Charmy modelini mutfak tezgahı olarak kullanacaksanız, mutfağın kalan alanlarında kullanacağınız renkleri düşünebilirsiniz. Örneğin mutfak dolaplarının rengini seçeceğiniz tezgaha göre belirlerken aynı zamanda mutfak dolaplarına göre de tezgahları seçebilirsiniz.

Belenco Charmy Fiyat Teklifi için Taş Art ile İletişime Geçin!

Eğer tezgah seçimi konusunda Belenco Charmy konusunda kararlıysanız, bu noktada yapmanız gereken doğru bir firma ile çalışma sağlamaktır. Taş Art bu anlamda Belenco markasına dair başvurabileceğiniz adreslerden birisidir.

Taş Art senelerin verdiği engin tecrübe ve çeşitli müşteri profili sayesinde kişilerin ihtiyaçlarını en net şekilde saptamaktadır. Müşteri potansiyelinin fazla olması aynı zamanda Belenco dahil farklı markalara dair de ürünlerin satışına sebep olmaktadır. Eğer siz de mutfak tezgahı başta olmak üzere dekorasyon anlamında ihtiyacınız bulunuyorsa, Taş Art ile iletişime geçebilirsiniz.

Belenco Charmy dahil diğer tezgah modellerinde güncel fiyatlar üzerinden teklifleri alabilirsiniz. İhtiyacınız olan metrekare boyutunu iletmeniz fiyat teklifi almak için yeterli olacaktır. Başta İstanbul Ümraniye olmak üzere İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasına hizmetler sürmektedir.

Belenco Tezgah Yorumları ile Alıcılara Güven Sağlıyor!

Müşterilerin belirli bir tezgah tercihi yapmadan önce özellikle kullanıcı yorumlarına dikkat ettiği görülüyor. Bu oldukça normal karşılanacak bir durumdur ve hatta oldukça doğrudur. Kullanıcıların sahip olduğu deneyim ve tecrübe doğrultusunda tezgah tercihinizde kolaylık elde edebilirsiniz.

Kullanıcı yorumlar Belenco Charmy konusunda çok geniş bulunmuyor. Yeni bir model olmasından dolayı kullanıcıların sayısı oldukça az olabiliyor. Fakat yine de yapılmış yorumlara ve özellikle Belenco’ya dair dönüşleri incelediğinizde oldukça beğenildiğini görebilirsiniz. Başta temizliği ve kullanım ömrünün uzun olması bu noktada kişilerin dikkat ettiği unsurlar arasındadır.

Belenco Katalog 2022 Yılında Güncellenmeye Devam Ediyor

Belenco markasının mutfak ve banyo tezgahı konusunda, özellikle kuvars taşı ile üretimde, iddialı olması her geçen gün farklı modelleri sunmasına sebep oluyor. Ürettiği birçok modelde elde ettiği uluslararası ödüller kazandığı da görülmektedir. 2022 yılına girilmesi ile birlikte geçmiş modellerindeki satış artışı kadar yeni tezgahlar da sunduğu görülüyor.

Eğer siz de Belenco Charmy modeline benzer ya da çok daha farklı tezgah modelleri incelemek isterseniz, Taş Art sitemize göz atabilirsiniz. Blog kısmında yer alan yazılarda farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ana sayfada yer alan Belenco kategorisinden de markaya ait ayrıntılı bilgi edinebiliyorsunuz.

Sitede vakit geçirmek istemezseniz, telefon numaramızdan direkt iletişime geçin. İhtiyacınız olanı bize anlattıktan sonra sizlere uygun olabilecek modeller konusunda birkaç seçenek sunalım!

Belenco Charmy Tezgah modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Belenco Charmy Mutfak Tezgah
Belenco Charmy
Belenco Charmy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara