Belenco - 2219 Calacatta Venezi

2219 Calacatta Venezia: Taş Sanatıyla Estetiği Buluşturan Benzersiz Bir Yüzey

Taş Art Mermer, 2219 Calacatta Venezia kuvars yüzeyler ile yaşamınıza zarafet ve pratiklik katıyor. Özel tasarımı sayesinde temizliği kolaylaştırırken, yaşam kalitenizi yükseltmeyi amaçlıyoruz. Leke tutmayan yapısı, hijyenik bir ortamın anahtarı olurken, az bakım gerektirmesi sizin için değerli zamanı koruma imkanı sağlar. Doğal ışıltısını uzun süre muhafaza eden bu eşsiz yüzey, ekstra koruyucu kimyasallara veya cilalara ihtiyaç duymaz.

Taş Art Mermer olarak, 2219 Calacatta Venezia ile hayal ettiğiniz mekanlara kusursuz bir estetik getiriyoruz. Zarif ve etkileyici tasarımıyla mekanlarınızı sıradanlıktan uzaklaştırıyor, benzersiz dokusuyla göz alıcı bir atmosfer yaratıyoruz. Dayanıklı yapısı ve pratik temizliği ile hayatınızı kolaylaştıran bu eşsiz yüzey, yaşam alanlarınızın ömür boyu süren güzelliğini taçlandırıyor.

Siz de Taş Art Mermer’in 2219 Calacatta Venezia koleksiyonu ile farklı bir dokunuşa hazır olun. Estetiği ve kullanışlılığı bir araya getiren bu özel yüzeylerle mekanlarınızda çağın ötesinde bir deneyime adım atın. Hayal ettiğiniz mekanları yaratmak için bize ulaşın, Taş Art Mermer olarak sizin için buradayız.

Yüzey Karşılaştırma

Belenco Kuvars YüzeylerDoğal Taş (Granit)LaminatAkrilik Yüzeyler
Çizilme Dayanımı
Eğilme Dayanımı
Kırılma Kopma Dayanımı
Kimyasal Dayanımı
Sıvı Emmezlik ve Gözeneksizlik
Leke Dayanımı
Hijyeniklik
Bakım Kolaylığı
Isı ve Yanma Dayanımı
Renk Tutarlılığı

Teknik Detaylar

Koleksiyon : Belenco® Prestige

Yüzey İşlemi : Parlak

Plaka Ebatı : Extra & Jumbo

Şimdi Ara