Belenco - 5114 Carola

Belenco 5114 Carola: Taş Art Mermer ve Zarafetin Buluşması

Taş Art Mermer, estetik ve işlevselliği bir araya getiren eşsiz ürünlerle mekanları dönüştürmeye devam ediyor. Bu sefer, Belenco 5114 Carola ile zarafetin ve kalitenin buluşmasıyla karşınızda! Taş Art Mermer, Belenco’nun nadir bulunan altın rengi damarları ve ayırt edici görünümüyle öne çıkan bu kuvars yüzeyini sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyor.

Belenco 5114 Carola, Taş Art Mermer’in müşterilerine sunduğu birçok avantajla mekanlara değer katıyor. Altın rengi damarları ve doğal ışıltısıyla mekanların havasını anında değiştirirken, leke tutmayan ve kolay bakımlı yapısıyla da hayatınızı kolaylaştırıyor. Hijyenik ve bakım gerektirmeyen bu zarif yüzey, Taş Art Mermer kalitesiyle birleşerek mekanlarınızı unutulmaz bir yaşam alanına dönüştürüyor.

Taş Art Mermer’in tecrübeli ekibi, Belenco 5114 Carola’yı projelerinize mükemmel bir şekilde entegre ediyor. Mutfak tezgahlarından banyo tasarımlarına, otel lobilerinden restoran dekorasyonlarına kadar her mekanda Belenco 5114 Carola’nın muhteşem güzellik ve dayanıklılığını keşfedin. Taş Art Mermer ve Belenco işbirliği, mekanlarınızda estetik ve kaliteyi bir araya getirerek unutulmaz bir yaşam deneyimi sunuyor.

Belenco 5114 Carola ile Taş Art Mermer’in dokunuşunu mekanlarınıza taşıyın ve yaşam alanlarınızda eşsiz bir şıklık ve zarafetin keyfini çıkarın!

Yüzey Karşılaştırma

Belenco Kuvars YüzeylerDoğal Taş (Granit)LaminatAkrilik Yüzeyler
Çizilme Dayanımı
Eğilme Dayanımı
Kırılma Kopma Dayanımı
Kimyasal Dayanımı
Sıvı Emmezlik ve Gözeneksizlik
Leke Dayanımı
Hijyeniklik
Bakım Kolaylığı
Isı ve Yanma Dayanımı
Renk Tutarlılığı

Teknik Detaylar

Koleksiyon : Belenco® Pure

Yüzey İşlemi : Parlak

Plaka Ebatı : Extra & Jumbo

Şimdi Ara