Volakas Mermer Masa - Taş Art Mermer
Volakas Mermer Masa – Taş Art Mermer
Volakas Mermer Masa
Volakas Mermer Masa
Volakas Mermer Masa

Volakas mermer, firmamızın müşterilerinin hizmetine sunduğu bir üründür. İçeriğinde yer alan renk tonları ve damar takibi ile göz alıcı güzellik sergilediğinden ötürü pek çok projede yer alır. Lüks mekanlarda kullanılması ile birlikte yüksek metrajlı projelerde zemin kaplaması olarak da tercih edilir. Bununla birlikte dış cephe ve duvar kaplamalarında da sık tercih edilen taşlardan biridir. Volakas mermer yapısı diğer ürünlere daha hassastır. Ancak mekânda çok kolay uyum sağlaması sebebi ile tasarımcılar tarafından sık kullanılır.

Volakas mermer, Yunanistan’ın Volakas madenlerinden bloklar halinde çıkarılarak müşterilerimizin kullanımına sunulur. Üzerinde vizon ve kahverengi damarlar bulunduğu için çok güzel bir tasarıma sahiptir. Çiçekli Volakas mermer, klasik Volakas mermer ve Volakas White mermer masalar başta olmak üzere sehpalarda da çok sık kullanılır.

Volakas mermer masa bulunduğu ortamda gerçekten de ihtişam sunar. Tek renk etkisi ile özgürlük etkisi sunar. Diğer uygulamalar ile birlikte kullanılırsa uyumlu bir görünüm sergiler. Beyazın ihtişamı diğer mobilyalar ile buluştuğunda daha da büyüleyici görünür. Bizler de Taş Art Mermer olarak sizlere kaliteli ürün kataloğumuzla birlikte profesyonel hizmet sunarız. Beğendiğiniz ürünü en kısa sürede hazır hale getirerek adresinize teslimini gerçekleştiririz.


Volakas Mermer Fiyatları

Volakas mermer fiyatları son derece değişken olsa da ücretleri etkileyen bazı kriterler vardır. Volakas mermer tasarımında mekâna sunduğu olumlu etki ile birlikte İtalyan Calacatta mermerine muadil olduğu için de fiyatlarında yükseklik söz konusudur. Fakat son derece dayanıklı ve estetik bir görünüme sahip olduğu için ödeyeceğiniz ücrete değeceğinden emin olabilirsiniz.

Sitemizde dilediğiniz ölçüde ve tasarımda Volakas mermer masa bulunmaktadır. Ücretleri etkileyen bir diğer etken de ölçüdür. Bu nedenle öncelikle kullanmak istediğiniz masanın boyutunu belirlemenizde fayda vardır. Fiyat performans nitelendirilmesi yapılırsa İtalyan Calacatta ürününe göre Volakas mermer çok daha avantajlıdır. Seleksiyonunuzu belirlediğiniz taktirde depolarımızda yer alan ürünler ile sizlere yardımcı olabileceğimiz gibi, kişiye özel tasarımlarımızla da elimizden gelen desteği sunarız.


Volakas Mermer Masanın Tercih Edildiği Alanlar

Volakas mermer masa ihtişamı ve sağlamlığı ile pek çok  yerde kendini gösterir. Volakas mermer rengiyle, dokusuyla ve damar görünümü ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Volakas mermeri sahip olduğu tasarımlar neticesinde tasarımcıların en sık kullandığı taştır. Otel projeleri, konut projeleri ve iş merkezlerinde sıklıkla kullanılır. Evlerde de Volakas mermer masa çok tercih edilen bir üründür. Salonlarda diğer mobilyalar ile bütünleştiğinde estetik bir görünüm ortaya çıkar. Bizler de yaşam alanlarınızda Volakas mermer masa kullanmanız için profesyonel ekibimiz ile gayretli çalışmalar sürdürmekteyiz.


Volakas Mermer Masa Kalınlık Ölçüleri

Volakas mermer masa kalınlık ölçüleri 2 cm’dir. Ancak firmamız proje ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak 1 cm, 1,5 cm, 2 cm ve 3 cm gibi farklı ölçüleri de kullanmaktadır.


Birbirinden Şık Volakas Mermer Masa Tasarımları Taş Art Mermer’de!

Yemek yeme ve aksesuar koymak amaçları ile üretilen masalar zamanla yerini modernliğe bırakarak mermer ve taş görünümlerinde piyasaya sunulmuştur. Klasiklikten uzak durmak, farklılık yaratmak isteyen herkes Volakas mermer masa kullanımını tercih edebilir. Yemek masalarında şık dekorasyonun tamamlayıcısı olarak kullanılmalarının yanı sıra eve gelen misafirlere de gösteri şöleni sunar.

Sitemizde hazır tasarımlar halinde bulunan mermer masa çeşitlerinden yaşam alanınıza uygun olanını tercih edebilirsiniz. Volakas mermer masalar sadece yemek yeme ihtiyacından ziyade ders çalışma, çay servisi ve diğer aktiviteler için de idealdir. Bu nedenle yemek salonlarında kullanabileceğiniz gibi balkonlarınızda da bu zarafete yer verebilirsiniz.

Farklı Mermer Masa örneklerini incelemek için www.tasartmermer.com/mermer-masa-ve-mermer-sehpa/ linkini tıklayarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Volakas Mermer Masa Avantajları

Volakas mermer masa günümüzde kullanılan en sağlam ve dinamik mobilyalardan biridir. Sıcaklığa, aleve ve sert darbelere karşı yüksek direnç gösterir. Bu da ürünün uzun yıllar boyu kullanılmasını sağlar. Sürekli masa tamiratı ve ekstra masraflar ile uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için sunduğumuz en iyi ürünlerden biridir.

Estetik güzellik sergilemesi Volakas mermer masaların bir diğer avantajıdır. Nostaljik modernliğe önem veren, hem tarihin kalıntılarını yaşatmak isteyip hem de şık duruştan ödün vermeyen ziyaretçilerimiz Volakas mermer masalarımızdan esinlenebilir. Beyazın saflığı ve masumluğu evinizin en sevdiğiniz köşesinde duracak ve siz de bu duruştan keyif alacaksınız. Taş Art Mermer olarak sizlere bu keyfi yaşatmak için profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Volakas mermer masa hazırlanma süresi ortalama 4 gündür. Ölçü ve desen seçiminden sonra siparişinizi derhal hazırlamaya başlıyor ve kısa süre içinde adresinize teslimatı gerçekleştiriyoruz. Birbirinden güzel ürünler ve kaliteli masalar için bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.


Volakas Mermer Masa Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Volakas mermer masa satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur tarzınızdır. Sizin tarzınız hangi rengi seviyor, ne şekilde masa kullanmak istiyorsa onu baz almalısınız. Yuvarlak, kare ve dikdörtgen mermer masa alternatiflerinden ortama uygun olan modeli temin edebilirsiniz. Kalite de dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir. Firmamız olarak sizlere en kaliteli ürünlerimizi başarıyla sunmaktayız. Bu nedenle hiçbir endişe duymanıza gerek yok.

Firma seçimi de oldukça önemlidir. Taş Art Mermer olarak en kaliteli ürünlerimizi profesyonel kadromuz ile tarafınıza sunduğumuz için bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet sunacağımıza ve siparişinizi kısa süre içinde tarafınıza teslim edeceğimize emin olabilirsiniz. Çünkü yıllardır bu sektörde uzman kadromuz ile birlikte hareket etmekteyiz.

Volakas mermer masa alırken dikkat edilecek hususlardan bir diğer ise ortamın genişliğidir. Ölçü kriteri belirlenirken masayı nerede kullanacağınız olmazsa olmaz niteliklerden biridir. Bizler alanın ölçüsünü aldıktan sonra siparişinizi hazırlamaya başlarız bu nedenle endişeniz olmasın. Volakas mermer masa tasarımları için iletişime geçeceğiniz sektörün lider firmaları arasında yer almaktayız. Siz de iletişim numaramızdan, WhatsApp destek hattımızdan ve mail adresimizden dilediğiniz an bizlere ulaşarak kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Volakas Mermer Masa modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Volakas Mermer Masa Fiyatları
Volakas Mermer Masa Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara