Statuario Mermer Masa
Statuario Mermer Masa

Statuario Mermer Masa Fiyatları

Statuario Mermer Masa

Statuario mermer masa modellerimiz zarif ve şık görünümleri ile dikkatleri üzerine çeker. Statuario mermer, beyaz mermer çeşitleri arasında son derece zarif görünümü ile dikkat çeken taşlardan biridir. Güzelliği ile mimarların en çok ilgi gösterdiği taşlar arasında yer alır. Bu nedenle de oldukça popüler ve değerli mermer çeşitlerinden biridir. Statuario mermer İtalya’da bulunan Carrara dağlarındaki dağ ocaklarından çıkarılır.

 

Gri damarlı yapısı ile dikkat çeken bu mermerden imal ettiğimiz masalar estetik güzelliği ile iç mekanların vazgeçilmezlerinden biridir. Statuario mermer üzerinde beyaz ve gri tonlar bulunur ve kendinden desenli gri damarları vardır. Parlak beyaz rengi ile görenleri kendine hayran bırakan bir güzelliğe sahiptir. Bu nedenle en çok aranan mermer çeşitlerinden biridir.

 

Statuario Mermer Nedir?

Statuario mermer, İtalya’da Carrara bölgesinde Statuario mermer ocaklarından çıkarılan bir mermer türüdür. İnce ve yoğun damarları ile son derece şık ve doğal bir görünüme sahiptir. Statuario mermer masa modelleri bulunduğu alanların son derece lüks bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Zemininde yer alan güçlü ve parlak beyaz görünüm ile şık bir masa görüntüsü elde edilmesine yardımcı olur.

 

Statuario mermer hem doğal hem de zamansız bir güzellik arayan kişilerin tercih etmeleri gereken ürünler arasında yer alır. Saf beyaz bir zemin üzerinde yer alan koyu gri çizgiler ile hem klasik hem de modern ortamlar için oldukça uyumludur. Doğal görünümü ile adeta bir sanat eserini andıran bir güzelliği vardır. Modern, klasik ve farklı yorumları seven kişiler mermer masa modellerimizi yaşam alanlarında tercih edebilirler.

 

Statuario Mermer Özellikleri

  • Statuario mermer dendiğinde ilk akla gelen oldukça hoş bir görünümü olmasıdır.
  • Bu mermer çeşidi yüzeyinde bulunan damar desenlerine göre farklı şekillerde olabilir.
  • Üzerinde bulunan damarlar zemin üzerinde estetik bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.
  • Bu malzemenin bu kadar inanılmaz olmasının tek sebebi görünümü değildir. Bunun yanında ıslak ve kuru olarak rahat bir şekilde kullanılabilir.
  • Bakımı oldukça kolay olan bir mermer çeşididir. Bu nedenle de uzun ömürlü olmasının yanında kullanıcı dostu olması ile bilinir.
  • Daha ince ve gri damarlara sahip olan farklı desenleri de bulunur.
  • Beyaz rengin üzerinde duran damarlar son derece hoş bir görünüme sahip olduğundan ortama derinlik kazandırır.

Hem şık hem de dayanıklı bir masa arayışı içerisindeyseniz statuario mermer masa modellerimize bakabilirsiniz. İç dekorasyonda son derece şık duran bir ürün olduğundan sıklıkla tercih edilen bir üründür. Sade ve muhteşem bir tasarım arayışı içerisindeyseniz statuarieo masalarımız tam size göredir. Masa çeşitlerimiz zarif, huzurlu ve hoş bir alan elde edilmesine yardımcı olur. Aradığınız şıklığı çok uğraşmadan küçük dokunuşlar ile bu masa modelimiz ile sağlayabilirsiniz.

 

Kalitesi ile bilinen Statuario mermer yüzeyi taşın doğal güzelliği ortaya çıkaracak şekilde ince cilalıdır. Bu ürünlerde renk, tasarım ve stil incelikle harmanlanır. İtalya’dan çıkarılan bu beyaz mermer çeşitli alanlarda masa olarak kullanılabilir. Dünyanın en lüks mermerleri arasında yer aldığından bulunduğu alanın da lüks görünmesine yardımcı olur. Küçük tanecikli yapısı, beyaz arka planı ve parlak görünümü ile görenleri kendine hayran bırakır.

 

Statuario mermer dünyadaki en iyi mermerlerden biri olma özelliğine sahiptir. Az bulunan bir mermer çeşidi olması bu ürünü çok daha değerli yapar. Beyazlığı ve tür çeşitliliği ile bu ürünler oldukça saygı görür. Benzersiz bir görünüme sahip olduğundan herhangi bir dekorasyonda rahat bir şekilde kullanılabilir.

 

Statuario Mermer Masa Neden Tercih Edilmeli?

Statuario kaliteli yapısı ile bilinen bir İtalyan mermeridir. Bu mermerin en önemli özelliği yapısında çarpıcı gri damarlar bulunmasıdır. Arka planı ise yoğun beyazlığı ile adeta bir kuğuyu andırır. Cilalı mermer kategorisinde yer alan Statuario mermer masa modellerinin hiçbir zaman modası geçmeyecektir.

 

Statuario iç mekanlarda en çok kullanılan mermer çeşitleri arasında yer alır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan mermer masa modellerimiz klasik ya da modern dekorasyonlara rahatlıkla uyum sağlayabilir. Bu mermerin sunmuş olduğu muhteşem renk kombinasyonları her alanın havasını değiştirir ve oldukça lüks bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

Evde, iş yerinde ya da lobi gibi alanlarda bu masalar oldukça şık görünecektir. Karakteristik biz özelliği olduğundan bulunduğu ortamda insanların ilgisini çeker. Bunun yanında son derece efektif bir görünüme sahiptir.

 

Statuario mermer masaların renk ve desenlerine aşık olmamak mümkün değildir. Tamamen doğal yollarla oluşmuş olan bu desenler görenleri kendine hayran bırakır. Farklı alanlarda farklı şekillerde kullanılabilen Statuario mermer, masa olarak da son derece şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Yaşam alanlarınızın en güzel köşelerini bu masalar ile taçlandırabilirsiniz. Aile yemekleri ya da kutlamaların en güzel parçalarından biri olacak bu masalar yaşam alanlarınızın havasını değiştirecektir. Tamamen doğal olan Statuario mermer üzerinde bakteriler barınamaz. Bunun yanında temizlemesi de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Pratik kullanımının yanında uzun ömürlü bir taş olması nedeniyle günümüzde sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra yaşam alanlarının son derece zarif görünmesine de yardımcı olur. Masalarımız lüks görünümünün yanında son derece kaliteli yapısı ile de dikkat çeker.

Diğer Mermer çeşitleri için tasartmermer.com/dogaltas-urunler/mermer-cesitleri/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Statuario Mermer Masa Fiyatları

Statuario mermer masa fiyatları masaların genişliğine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Satın alınan mermerin damar yapılarının homojenliği, kalitesi, parlaklığı ürünün fiyatını belirleyen en önemli etkenlerdendir. Ürünlerin işlenmemiş ve işlenmiş modellerinin fiyatları farklılık gösterir. Bunun yanında farklı ebatlardaki mermer masa çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları birbirinden farklılık gösterir.

Statuario Mermer Masa modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara