Dekton Trilium (Porselen)
Dekton Trilium (Porselen)


Dekton Trilium (Porselen)

Taş Art Mermer firması olarak kaliteli ürünlerimiz ile birlikte İstanbul çevresinde uzman kadromuz ile birlikte doğal taş, mermer ve porselen alanında kaliteli ürünlerimiz ile kaliteyi mekanlarınıza getiriyoruz. Estetik duruşu en iyi şekilde sergileyen, göz alıcı güzelliği kalite ile bütünleyen tasarımlarımız sayesinde yaşam alanlarınıza renk katıyoruz. Firmamızda her zevke uygun Dekton trilium ürünlerimiz mevcuttur.

Firmamız alanında son derece uzman olduğu için proje aşamasından uygulama bitimine kadar tüm işleyişte müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Kaliteli hizmet, uygun fiyat performansı ve özverili çalışmalarımız sayesinde eşsiz tasarımları sergiliyoruz.

 

Dekton Trilium Porselen Kullanım Alanları

Dekton trilium porselen uygulamaları aşağıdaki alanlarda tercih edilir;

 • Mutfak tezgâhı
 • Banyo tezgâhı
 • Merdiven kaplamaları
 • Masa ve sehpa tasarımları
 • Duvar kaplamaları
 • Zemin uygulamaları

Yaşam alanlarınızda mermer görünümlü Dekton trilium porselen ürünlerimizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Profesyonel kadromuz ile tüm siparişlerinizi zevkinize uygun modellerde hazırlıyoruz.

Dekton Trilium Kullanım Alanları
Dekton Trilium Kullanım Alanları


Dekton Tezgâh Kullanım Alanları

Dekton tezgahlar zengin renk ve tasarım seçenekleri ile her zevke hitap eder. Banyo, ofis, mutfak, sağlık kuruluşları, otel, restoran ve daha pek çok yerde kullanılabilir. Bununla birlikte eğitim kuruluşları, güzellik merkezleri ve mağazalarda da kendini gösterir.

 

Dekton Zemin Kaplamaları

Dekton, mutfak tezgâhı dışında zemin kaplamalarında da kullanılan kaliteli bir markadır. İç ve dış mekanlarda göz alıcı güzellik elde etmek isteyenlerin birincil tercihidir. Yüksek esneme kuvveti, donma ve çözülme direnci ile uzun yıllar boyu kullanılır. Özellikle de kaymayan yüzeyler için Dekton kaçınılmaz bir harikadır.

 

Dekton Dış Cephe Kaplamaları

Dekton dış cephe kaplamaları üzerinde de eşsiz tasarımlar sunar. Perde duvar özelliğine sahip dış cepheler kişilerin tercihine göre üretilir. Esneme kuvveti, çizilme direnci ve alev almaz özelliği sayesinde Dekton dış cephe kaplamaları tercih edilir.

 

Dekton Trilium Porselen Yapım Aşaması

Dekton trilium porselen, genelde mutfak tezgahlarında kullanılır. Tezgâh tasarımının yapılmasında öncelikli etken mutfak dolaplarının montajının gerçekleşmesidir. Mutfak dolapları takıldıktan sonra profesyonel ekibimiz ile adresinize gelerek ölçü alarak kararını vermiş olduğunuz malzemenin tedarik aşamasını gerçekleştirerek işlemesini hallederiz. Ortalama 5 gün içerisinde de tezgahınızın montajını gerçekleştiriyoruz. Böylece kısa süre içerisinde tezgahınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Dekton Trilium Tercih Etmenin Avantajları

Dekton trilium ürünlerinin kendine göre pek çok avantajı vardır. Porselen göz alıcı parlaklığı ve bambaşka desenleri ile her ortama kolayca uyum sağlar. En büyük avantajı da hiçbir porselen deseninin birbirine benzememesidir. Bununla birlikte porselen son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kolayca darbe almaz ve çizilmez. Isı değişkenliğine karşı da dayanıklı olduğu için uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

Dekton trilium güneş ışınlarına karşı da dayanıklıdır. Porselenler doğal taş görünümünde olduğu için yüzey bölgesinde gözle fark edilmeyecek gözeneklere sahiptir. Tezgâh olarak kullanılmadan önce üstüne cila atıldığı için gözenekler görülmez hale gelir. Tezgâh üzerinin temizliği yapılırken asitli deterjanların kullanılmaması, şarap ve kahve gibi lekelerin bekletmeden silinmesi uzun süreli kullanılmasını sağlar. Kolay temizlenme özelliği ile Dekton trilium oldukça avantajlı bir ürün kategorisidir.

 

İç ve Dış Alanlarda Dekton Trilium Uygulaması

Kuvars taşları son zamanlarda popülerlik kazandıktan sonra kendi içlerinde hem renk seçeneği hem de tasarım bakımından yarış içerisine girmiş durumdalar. Dekton da bu tasarımlardan farklı olarak porselen tarzında bir taş olmakla beraber çok daha sert ve sağlam bir yapıya sahiptir. Tasarım ve uygulama esnasında yalnızca tezgahlarda değil, güneş ışınlarının zarar verebileceği dış mekân tasarımlarında da kullanılabilir. Böylece renk solması ve yıpranma görülebilecek etkenlerden değildir. Dekton trilium 4, 8, 12 ve 30 mm kalınlığına sahip olup kişilerin ihtiyacına göre özel üretime girer. İspanya menşeili olarak son derece özel ürünlerdir.

Dekton trilium taşının en büyük özelliği ise diğer pek çok taş gibi standart ölçülere sabit kalmayarak çok büyük alanlarda kullanıma uygundur. Bu sayede ek yerleri çok daha az kullanılır ve montaj işlemi daha kolay olur. İç mekanlarda gösterdiği dayanıklılık sayesinde kullanımı son derece yaygındır. Çaydanlık ve tencere gibi aşırı sıcak eşyaları kaldırmaya müsaittir. Sıcak malzeme konulduğu zaman herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Leke tutma dirençleri de oldukça yüksektir. Gerek iç mekanlarda gerekse de dış mekanlar da kullanımı pratik ve kolaydır.

 

Dekton Trilium İmalat İşlemleri

Üstün nitelikli Dekton trilium imalat işlemlerinden kısaca bahsetmek gerekirse en önemli detay renktir. Tercihinize uygun tasarımları renk kartelamızdan seçebilirsiniz. Tasarım ve imalat işlemleri genel olarak şu şekildedir;

 • Tasarıma göre renk ve ebat seçenekleri belirlenir.
 • Alana uygun olacak şekilde gerekli ölçümler hassaslıkla belirlenir.
 • Bilgisayar çizim programları aracılığı ile kesim ve tasarıma uygun olacak şekilde çizim yapılır.
 • Son şekil verilir.
 • Ürün montaja hazır hale getirilir.

Dekton trilium ürünleri piyasadaki en iyi ürünler arasındadır. Tasarım çalışmaları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Dekton Büyüleyici Teknolojisi

Dekton, cam ve seramik yapımında kullanılan hammaddeler ile çok sık tercih edilen yüksek kalite niteliğindeki kuvarsın karışımı ile meydana gelir. Çok uzun zamandır yüksek ısı ve basınca maruz kalan kuvarsın değişimi hızlandırılmış bir şekilde Dekton trilium’a yerini bırakmıştır. Mutfak, zemin, banyo ve yüzeylerde çok çekici tasarımların elde edilmesini sağlayarak büyüleyici bir teknoloji kullanır.

Dekton, gelişmiş üretim teknolojisi sayesinde yenilikçi uygulamaların kolayca yapılmasını sağlar. Kendine has sinterleme ve ultra sıkıştırma tekniği sayesinde kusursuz tasarımların oluşmasını mümkün kılar.

Firmamız Dekton trilium ürünlerinin satış ve montaj işlemlerinde gerekli tüm desteği müşterilerine sunar. Geniş kullanım alanı ve zengin renk seçeneği ile Dekton piyasada öncelikli markalar arasındadır. Bizler de kaliteli işçiliğimiz, uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile bu markayı adresinize taşıyoruz. Montaj ve işçilik işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

 

Dekton Trilium Fiyatları

Dekton trilium fiyatları ölçü değerine göre değişkenlik göstermektedir. Net fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Bunun için öncesinde model ve ölçü kriterlerinin belirlenmesi gerekir. Bunun için alanında uzman olan firmamızla görüşerek bilgi alabilirsiniz. 7/24 iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilir, kaliteli ürünlerimizi kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Dekton Trilium modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara