Çimstone Olympos 936
Çimstone Olympos 936

Çimstone Olympos 936

Çimstone Olympos 936 tezgahların ham maddesi kuvarstır. Bu tezgah dış etkenlere oldukça dayanıklı olduğundan ötürü günümüzde çok sık tercih edilir. Kuvars mineralinin fabrika ortamında işlenmesi ile oluşturulur. Hem mutfaklarda hem banyolarda sevilerek kullanılır.

Görüntüsü ortama estetik bir duruş katar. Modern ve şık bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız Çimstone Olympos 936 ürününü tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri sağlam kalıbı sayesinde uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

Çimstone Olympos 936 ürünlerinde farklı renk seçenekleri bulunsa da kullanıcıların en çok tercih ettiği ton beyazdır. Beyaz, saflığı ve doğallığı yansıtır. Yine de renkleri görmek ve iyi tercih yapmak için web sitemizi Çimstone sayfasını inceleyebilirsiniz. Çimstone Olympos sayesinde mutfağınıza dingin bir görünüm katabilirsiniz.

Neden Çimstone Olympos 936 Tercih Edilmeli?

Çimstone, NSF İnternational tarafından sertifikalandırılmıştır. Yiyeceklerin hazırlandığı en güvenli yüzey olarak sertifika almayı başarmıştır. Asit ve bazların yıpratıcılığına yüksek direnç göstererek kullanıcılara uzun ömürlü kullanım deneyimini yaşatır. Şarap, zeytinyağı, çay ve güçlü baharatların kolayca yüzeyden temizlenmesi mümkündür. Çimstone kullanım alanı bakımından oldukça geniştir. Tezgah ve tezgah üstü pano uygulamalarında kullanılır. Masa ve sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da tercih edilebilir. Daha çok Çimstone Mutfak Tezgahları için kullanılmaktadır.

Birbirinden farklı renk ve tasarımları ile Çimstone mutfak ve banyoların modern çizgisi haline gelmiştir. Kuvars, doğadaki en sert mineral taşlarından biridir. Yüksek sertlik derecesi sayesinde Çimstone’a eşsiz dayanıklılık sağlar. Çimstone da kuvars özelliklerini tezgaha yansıtır. Bu nedenle Çimstone çevre dostu bir üründür. Gözeneksiz yapısı sayesinde de sıvı emmez ve hijyeniktir.

Çimstone Hakkında

Çimstone, İtalyan BRETON firması tarafından patentlenmiştir ve yüksek teknoloji imalat sürecini ilerletir. Çimstone %94’ü kuvars kristalleri, %6’sı reçine bağlayıcı, iyileştirici katkı ve renklendiriciden oluşan kompozit bir malzemedir. Sıvı emilimini ve leke oluşumunu önlediği için mutfaklarda kullanımı çok pratiktir.

Çimstone Olympos 936 günümüzde yaşam alanlarında en sık uygulanan tezgah modellerinden biridir. Bununla birlikte farklı doku ve alternatiflere sahip olması sayesinde kullanıcılara farklı kullanım alternatifi sunar. Farklı malzemelerden efekt katıldığı için yaşam alanlarına ayrı bir hava katar. Yaşam alanlarında en çok kullanılan bölümler arasında banyo ve mutfak yer alır. Özellikle tezgahlarda kullanılan malzemenin kalitesi hazırlanan yiyeceklerin lezzetini bile etkileyecektir.

Mutfak ve banyolarınızdaki tezgahı değiştirmek istiyorsanız aklınızda bazı soru işaretleri olabilir. Ancak Çimstone Olympos sorularınıza net olarak cevap verecektir. Çünkü bu tezgah modeli yukarıda bahsettiğimiz gibi hem dayanıklı hem de estetik görünümlüdür. Dilediğiniz her alanda bu tezgah modellerini kullanmanız mümkündür. Beyaz rengiyle mutfağınıza çok hoş bir hava katacağına da emin olabilirsiniz.

Çimstone Olympos 936 Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Çimstone Olympos 936 fiyatları farklı etkenlere göre değişiklik göstermektedir. En önemli etken ölçüdür. Ne kadar metre uzunluğunda ölçü tutarsa ona göre fiyat verilir. Firmamızdan Çimstone Olympos 936 almanız durumunda keşif için ve montaj işlemi için ekstra ücret talep edilmemektedir. Siz de Taş Art sitemizden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

Neden Taş Art Mermer?

Firmamız Taş Art Mermer olarak İstanbul bölgesinde profesyonel kadromuz ile birlikte hizmet vermekteyiz. Kuvars ürünlerinin yanı sıra doğal taş, mermer ve porselen ürünler ile de müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Kaliteyi estetikle buluşturarak sizlere hizmet verdiğimizden ötürü ürünlerimizi ve uygulamalarımızı uzun yıllar boyu kullanmanız mümkündür.

Ürünlerimiz doğal taş ocaklarından çıkarılarak tasarlanmaktadır.

Müşterilerimize hizmet öncesi ve hizmet sonrası da danışmanlık vermeye devam etmekteyiz. Projelendirmeden montaja kadar tüm süreçte yanınızdayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız iş teslimi sürecinde özverili çalışmalar yürütmektedir.

Çimstone Olympos 936 modellerimiz için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Çimstone Olympos 936 Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara