Bianco Carrara - Mermer Masa
Bianco Carrara – Mermer Masa

Bianco Carrara Mermer Masa

Bianco Carrara mermer masa üretimi ister iç dekorasyonunuz isterseniz dış alan tasarımınız sırasında sizlere yardımcı olmaya devam ediyor! Dekorasyonlarınızın baş mimari masalarınızı, mermer görünümüyle oluşturmak istemez misiniz?

Şüphesiz tasarım ve dekor günümüzün vazgeçilmez uğraşlarından birisidir. Daha estetik, ferah ya da bohem ortamlar yaratarak kendini mutlu etmek isteyenlerin başvurduğu alanlardan birisidir.

Bahsedilen bu tasarımlar sırasında kendini ilk anlarda akıllara getiren ve üretimini arttıran ürünlerden birisi de masalar olmaktadır. Peki daha önce hiç mermer masa modelini kullandınız mı?

Cevabınız evet ya da hayır olması fark etmeksizin, Bianco Carrara mermer masa modelleriyle tanışmanızın vakti geldi! Siz de hem kapalı alanlarda hem de açık alanlarda kullanabileceğiniz mermer masa modellerini profesyonel firma Taş Art Mermer aracılığıyla elde edebilirsiniz.

Bianco Carrara Mermer Masa için Taş Art Hizmetinizde!

Taş Art, geçmişten günümüzde çeşitli doğal taşların işlenmesi sonrası ortaya çıkan sanat eserlerinizi evinize uyarlamaya devam ediyor. Bianco carrara mermer masa ise bunlardan sadece birisi!

Ev dekorunuzda değişimi sırasında siz de mermer görünümünü elde etmek istiyorsanız bu doğal görüntüde yer alan modelleri tercih edebilirsiniz. Üstelik her boyut ve modelde üretim imkânına da sahipsiniz.

Kaliteli işçilik, kısa sürede kurulum ve iletim sayesinde gecikme yaşanmadan son dokunuşları yapmanızda Taş Art yardımcınız oluyor. Yüksek kalite malzemeler neticesinde bu masalar ortamda çok farklı bir hava elde etmenizi sağlayacaktır.

Diğer mermer masa ve sehpa ürünlerini incelemek için www.tasartmermer.com/mermer-masa-ve-mermer-sehpa/ linkinden sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Bianco Carrara Mermer Özellikleri Neler?

Bianco Carrara mermer masa kullanımı için çeşitli alanlarda tercih edilmeye devam ediyor. Bunun sebebi ise temelde Carrara mermer özellikleri bakımından ön planda olması yer almaktadır.

Bahsedilen bu model için birden fazla özellikten bahsetmek mümkün. İşte Carrara mermer özellikleri!

Estetik Görünüm: Öncelikle estetik bir görünüm arayanlara hizmet ettiğini söylenebilir. Beyaz doğal taş üzerinde gri damarlı görünüm ortamda çok daha modern bir hava sağlamanıza neden olacak. Üstelik renginden ve duruşundan ötürü kolay dekorasyon imkânına da sahipsiniz.

Uzun Süreli Kullanım: Müşteriler tarafından tercih edilen ilk durumlardan birisi şüphesiz uzun süreli kullanım olacaktır. Mermerin sağlamlığı ise tartışılmaz! Yıllarca herhangi bir şekilde zarar görmeden kullanabilirsiniz.

Hijyenik Olması: Kolay temizlenebilir olma başta evler olmak üzere birçok insanın bulunduğu ortak kullanım alanları için etkilidir. Hijyen konusunda size zorluk çıkarmaz. Antibakteriyel özelliği sayesinde leke tutmaz, var olan basit lekelerde hemen çıkar.

Sararma Yapmaz: Açık renk masa modelleri için sararma korkusu yaşayabilirsiniz. Ancak farklı kimyasal temizleme ürünleri kullanmadığınız müddetçe mermer formunda herhangi bir değişim meydana gelmez. İlk günkü gibi renginde ve formunda senelerce kullanabilirsiniz.

Yüksek Isıya Dayanıklı: Kullandığınız alanda ısı dengesi ne olursa olsun ya da olası bir durumda üzerine sıcak bir şeyler dökülmüş olsa da masanız sapasağlam duracaktır. Masada kullanım konusunda bir sorun yaşamazsınız. Isıya bağlı olarak değişim göstermez.

Bianco Mermer Masa için Katalog İnceleyin!

Bianco Carrara mermer masa kullanım öncesi modeller konusunda karar vermeniz gerekir. Bu aşamada kararınızdan emin olmak için Taş Art sizlere yardımcı olacaktır!

Eğer kararsızsanız ya da en iyisinin olmasını hedefliyorsanız halihazırda uygulanmış olan modellere göz atmanız iyi olacaktır. Başta Carrara olmak üzere diğer tüm mermer masa model örneklerini iletişim numarasından talep edebilirsiniz.

Kısa sürede sizlere yapılacak dönüş sayesinde sizler de ortamına uygun mermer masa konusunda artık emin olursunuz. Böylece içiniz rahat bir şekilde bu konuda doğru adres olan Taş Art aracılığıyla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Büyük Mermer Masa Arayanlara Bianco Carrara Mermer Masa Modelleri

Mermer masa modelleri günümüzde farklı formatlarda üretilebilmektedir. Büyük masalar ister evde yemek masası isterseniz iş ortamlarında toplantı masası olarak kullanılabilir.

Bunun yanı sıra evde orta masa için tercih edilebilir hatta sehpa boyutlarında daha küçük formatlara da uygun hale getirilebilmektedir.

Eğer büyük masa kullanacaksanız Bianco Carrara mermer masa gibi sağlam bir model tercih etmeniz önerilmektedir. Böylece hem rahat kullanacak hem de uzun süreli bir deneyim elde edeceksiniz.

Bianco Carrara Mermer Masa Modelleri
Bianco Carrara Mermer Masa Modelleri

Bianco Carrara Mermer M2 Fiyatı Ne Kadar?

Günümüzde mermer masa fiyatları metrekare başına hesaplanmaktadır. Fakat fiyatlandırma bilgisi firmadan firmaya değişiklik gösterir.

Firmalar arası değişim olduğu gibi tercih edilecek modelin o an ki durumuna bağlı olarak da fiyatlarda güncelleme meydana gelir. Bu noktada yapmanız gereken güncel fiyat bilgisi almak olmalıdır.

Taş Art firmasıyla iletişim bilgilerinden ulaşmanız yeterli olacaktır. Size uygun olacak uygun fiyat teklifleri tarafınıza iletilecektir.

Bianco Carrara Mermer Masa modellerimizi incelemek için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bianco Carrara Mermer
Taş Art Mermer - Bianco Carrara Mermer Masa
Bianco Carrara Mermer Masa
Bianco Carrara Mermer Masa Örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara